SAMURAY & Doktor Who skriptler

mehmetnur

Kayıtlı Üye
O kadar üzgünüm ki. Her şey mükemmel gidiyordu. Bariz olarak farketmiştim etkilerini. Ama enerjimi çeken o kişi adeta bunu fark etmiş gibi tek seferde o bağı tekrar attı ve hayatımı yine perişan etti.
Üstadım kendi enerjimizin yanında ateş elementinin enerjisinden de faydalanmak için mum yakın diyor hocamız. Peki nasıl yapacağız. Mum yapımını biliyorum bal mumundan. Yakıp Tılsımı yanınamı koyacağız onu bir anlatırmısınız rica etsem.

createtherules

Kayıtlı Üye
Üstadım kendi enerjimizin yanında ateş elementinin enerjisinden de faydalanmak için mum yakın diyor hocamız. Peki nasıl yapacağız. Mum yapımını biliyorum bal mumundan. Yakıp Tılsımı yanınamı koyacağız onu bir anlatırmısınız rica etsem.
Ben bunu uzun zamandır uygulamıyorum hatirlamak icin tekrar bakmam lazım ama genel olarak bir altar hazırlarsınız bu rituele kanalize olmanız için de faydalıdır. Kullanılacak elementler hazır tutulur. (Burada ateş önerilmiş) Çizimleri yaptıktan sonra yerleştirerek sözlerinizi söylersiniz, mumunuz yanarken ateşin enerjisini çiziminize aktardığınızı imajine edersiniz. Pozitif bir işlemi aktif etme tamamlanınca özel baska bir tavsiye yoksa mum üflenerek söndürülebilir veya enerji aktarımı devam etsin olarak canlandırıyorsanız bitene kadar yanmaya bırakırsınız. Ancak arınma vb. işlemlerde mumunuzu söndürecekseniz üstüne kapak kapatarak söndürün. Bunda da bitene kadar yüklemeyi hayal etmeye devam edin veya kapatarak söndürün.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bir kişi için yapacaksanız birlikte çekilmiş fotonuza yoksa resminizin yanında onun temsili resmini çizin sonra kağıda scripti çizin, niyetinizi yapın.. birden fazla kişi ise sadece kendi resminize.. kalem kurşun kalem yada su bazlı doğal bir kalem olsun.. keçeli kalem olabilir.
Mesela Cingöz B ile aramda büyüyle oluşmuş bütün bağlar kaçak hatlar kesiliyor gibi.. script ateşle aktive olsun, script bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışsın. Öyle olsun vs gibi bir niyet cümlesini söyledikten sonra kağıdı mumdan yakın.
Mumun balmumu olmasına gerek yok mum büyüsü yapmıyorsanız, bir iki saat yanacak bir mum olsun daha fazla da yanabilir. Yanan kağıdın küllerini pencereden rüzgara savur. Mum sonuna kadar yanacak.
Samuray gün batımında yapılır, ertesi gün Dr. Who yapılır gün doğumunda. Mum yakmak şart değil ama daha iyi olur enerjiyle besler ritüeli.
Bu arada isim yeterli olur diye biliyorum ama soyadı biliyorsanız onu da söyleyin.
Kağıdı yakınca scripte teşekkür edin.

Son düzenleme:

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bir kişi için yapacaksanız birlikte çekilmiş fotonuza yoksa resminizin yanında onun temsili resmini çizin sonra kağıda scripti çizin, niyetinizi yapın.. birden fazla kişi ise sadece kendi resminize.. kalem kurşun kalem yada su bazlı doğal bir kalem olsun.. keçeli kalem olabilir.
Mesela Cingöz B ile aramda büyüyle oluşmuş bütün bağlar kaçak hatlar kesiliyor gibi.. script ateşle aktive olsun, script bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışsın. Öyle olsun vs gibi bir niyet cümlesini söyledikten sonra kağıdı mumdan yakın.
Mumun balmumu olmasına gerek yok mum büyüsü yapmıyorsanız, bir iki saat yanacak bir mum olsun daha fazla da yanabilir. Yanan kağıdın küllerini pencereden rüzgara savur. Mum sonuna kadar yanacak.
Samuray gün batımında yapılır, ertesi gün Dr. Who yapılır gün doğumunda. Mum yakmak şart değil ama daha iyi olur enerjiyle besler ritüeli.
Bu arada isim yeterli olur diye biliyorum ama soyadı biliyorsanız onu da söyleyin.
@mehmetnur
Tabi niyetin başında Samuray Scriptinin gücüyle.. diyorsunuz.. diğer sembollerle çalışırken da öyle.. sembolün telafuzu zor gelirse sembollerin gücüyle dersiniz.

mehmetnur

Kayıtlı Üye
Teşekkürler.