PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İki kişiyi ayırmak için-1

URUMHAMATAHAYİL
17.07.2008, 08:41
İki kişiyi ayırmak için İki kişiyi birbirinden ayırmak için cumartesi günü dogmus iki yumurta alınır.Sivri taraflarından bir civi ile delinir ve beyazları akıtılır. Yumurtalarda yalnız sarıları bırakılır.İki ayrı kağıt üzerine.

Ve elkâyna beynehümül adâvete vel bağdâe beyne filân ve filân illâ yevmil kıyâmeh

Ayet-i Kerimesi yazılp yumurtaların içiresine acılmıs olan delikten konulur ve delikler balmumu ile kapatılır. Sonra bu yumurtaların birisi yeni bir mezarın başına diğeride ayak ucuna gömülür.

Gömerken '' Yâ Rabbi! Bu yumurtalar nasıl bir daha birleşemezlerse filan ve filan kimselerde ayrılıp birleşmesinler der ve arkasına bakmadan oradan ayrılır....

Şaman
20.07.2008, 17:25
cumartesi doğmuş olmaları şartı belki cumartesi gününün satürne ait olmasıdır.çnkü satürn ölüm ayırma lanet gibi işlerde kullanılan bir gezegendir

crucifixion
21.07.2008, 11:42
ve elkayna beynehümül adavete vel bağdae filan ve filan ila yevmil kıyameh.
"Onların arasına kiyamet günü’ne kadar (devam edecek) düşmanlık bıraktık."
ayetten en can alıcı bölüm olmuş valla :)

Peki filan ve filan yazan yere isimler mi gelecek? Ayrıca ayet bu şekilde latin harfleriyle mi yazılacak? teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL
21.07.2008, 18:37
latin alfabesinin herhangi bir majikal değeri yoktur. cadıların ve hristiyan büyüleri yapanları dışında pek kullanılmaz o yüzden ilk tercih ibranice sonta arapca sonrada majikal dillerden biri ile yazılmasıdır. tabiki kişi isterse latincede yazabilir ama ben bir kere latin harfi kullanmadım

fila filan yere büyüyü isteyenle istenin isimleri gelecek

crucifixion
21.07.2008, 18:40
anlamadığım bir nokta oldu. filan ve filan yere büyüyü isteyenle istenen olması onların uzaklaşmasına neden olmaz mı? Acaba ayırmak istenilen iki kişinin isminin gelmesi daha mantıklı değil mi? Çünkü ayetin bu bölümünde onların arasına kıyamet gününe kadar düşmanlık bıraktık diyor. Bana öyle geldi. Sen ne dersin?

URUMHAMATAHAYİL
21.07.2008, 21:54
evet isteyen derken büyünün yapılmasını isteyen yada istenen derken büyünün etki etmesini istenen kişi anlamında söyledim. eğer 3. bir kişi diğer 2 kişi arasında oluşmasını istiyorsa ikitane istenen olacaktır. yani büyünün etki etmesini istediğiniz iki kişin adı gececektir.

basit tabirle aralarını bozmak istediğiniz kişilerin isimleri gecer. bir kişiden kı-urtulmak istiyorsanız kendi isminizle diğer kişin adını yaparsanızda o kişiden kendiniz kurtulmuş olursunuz.

Şaman
26.07.2008, 18:05
bu arada ayetlerle yapılan büyülerde niyetle ilgili ayetler seçiliyor örneğin birini evinden attırmak için olan bir büyüde israiloğullarına bir bölgenin kırk yıl haram kılındığını anlatan ayet kullanılıyordu;)

crucifixion
26.07.2008, 18:11
evet bunda da öyle olmuş. hatta surenin ayeti değil ayetin de bir kısmı alınmış.

Şaman
26.07.2008, 18:13
"Tanrının sözleri majikal bir güç taşır ve bu sözler istenen olay üzerine söylendiğinde olayın ve sözün majikal gücü aktarılır"
bence mantığı bu

crucifixion
26.07.2008, 18:19
kesinlikle katılıyorum. tanrının isimlerinin taşıdığı majikal enerji gibi değil mi? yoksa nasıl böyle güçlü etkileri olsun.

Şaman
26.07.2008, 18:25
evet öyle.ama buna da kişinin inanması lazım.
çünkü aynı mantıkla hristiyanlar incilden,yahudiler tevrat ve zeburdan,zerdüştler avestadan,hintliler vedalaran vs vs vs büyü sözleri türetiyorlar.
esas enerjiyi tetikleyen kişinin ona inanması

crucifixion
26.07.2008, 18:30
şimdi iş cumartesi doğmuş yumurta bulmaya kaldı : ))))

Şaman
26.07.2008, 18:35
artık tavuğun bi tarafında beklersin cumartesi sabahtan itibaren yumurtlasın die:D

crucifixion
26.07.2008, 18:41
doğru valla tavuğun k.çında nöbet tutucaz artık mecbur hahaha

Pantea
18.09.2008, 03:18
Ben bu uygulamanin bir kez yaptim hedef kisilerim ayrilma noktasina geldiler 5 yil nisanli kaldilar surekli sorunlar kavgalar yasandi evlenemediler sonra ben kendime farkli bir yol cizdim ve iptal ettirdim simdi evlendiler .
Ben buyuyu 131 tane bugday tanesine herbirine bir tane olmak uzere fil suresi okuyarak yaptim okudugumuz taneleri daha sonra hedef kisimiz esmerse siyah acik tenliyse beyaz sarisin ise mumkunse sarirenge yakin tuylu bir tavuga yedirmemiz gerek.Elbette belli bir gun ve saati var ve kisinin anne adini bilerek niyet edip yedirmek gerek.

URUMHAMATAHAYİL
18.09.2008, 16:22
kız herşeyi anlatma öyle :D

Pantea
18.09.2008, 21:42
kız herşeyi naltma öyle :D

"Naltma " ne demek ?

aris
18.09.2008, 21:47
anlatma demek istemiş:)

Pantea
18.09.2008, 21:57
:P iyi bari anlatmayayim.Paylasimci olmak istedim sadece .

yule
18.09.2008, 22:02
anlat anlatta Tam olarak % 100 yapıldığı şekliyle verme :D

fot
19.09.2008, 02:51
ya neden vermesin.o zaman urumun verdiği tarifde yarım yamalak demek ki
yani biz yine muskacıların eline mi düşüceğiz

fot
19.09.2008, 03:07
pentea ver sen bacım.bakma onlara.

Pantea
19.09.2008, 04:29
Vermeeeemmmm!!! emir buyuk yerden :)

URUMHAMATAHAYİL
19.09.2008, 13:27
elsik değil verdiğim yaptığı işlemler örneğin fil suresiyle işi güçlendirmiş fil suresinin anlamı yıkımdır zaten

fot
19.09.2008, 16:10
ben burada yazılan herşeyi ciddiye alıyorum.ama biri çıkıpta şurası eksik,burası farklı dediği zaman içime kuşku giriyo.zaten hafif negatif bir insanınm. lütfen yapmyın arkadaşlar.kasmayın beni

yule
19.09.2008, 21:40
Bu işler herkesin rahatlıkla yapacağı işler ve işlemler değildir. Bunlar bazen Çok tehlikeli ve sorunlu işlemler olabilir. Bu işle lşemlerde korunmasını bilmeyen insanlara tehlike olmasın diye öyle bir şey söyledik. Merak etmeyin zaten o yetiye sahipseniz size o bilgiler eksişksiz olarak verilir.

fot
19.09.2008, 22:12
anlaşıldı. ben o yeti neyse onlara sahip değilim.peki sahip olan tanıdığınız varmı sorusuna bir cevap almak mümkün mü:)anladınız galiba

fot
19.09.2008, 22:25
urum artık benden bıkacaksınız biliyorum ama yine de sorucam.yukarıda anlattığın işlemde eksik yok değil mi.ayrıca benim gibi sıradan birinin yapmasında da bir sakınca yokdur inşallah.hani arkanıza bakmayın demişsin ya.baksak neyle karşılaşırız ki.lütfen ciddiye alın.gerçekten merak içindeyim.yapmak istiyorum.
birde koruma nasıl yapılır onuda öğrenmek isterim doğrusu.bide biz bunları yapamayacaksak niye veriliyo ki.

ASTRALMEDYUM
20.09.2008, 00:26
Ben bu uygulamanin bir kez yaptim hedef kisilerim ayrilma noktasina geldiler 5 yil nisanli kaldilar surekli sorunlar kavgalar yasandi evlenemediler sonra ben kendime farkli bir yol cizdim ve iptal ettirdim simdi evlendiler .
Afferin sana,müthis bir basari elde etmissin.Sence sevenleri ayirmak dogru bir fikirmidir? Sende hic acima duygusu yokmu?

Pantea
20.09.2008, 00:44
Acima duygusu o zaman icin hic de hissedemedigim

Afferin sana,müthis bir basari elde etmissin.Sence sevenleri ayirmak dogru bir fikirmidir? Sende hic acima duygusu yokmu?

O zaman icin hic hissedemedigim bir duyguydu cunki o insanlarin bana yasattiklari karsisinda bana hic acimadiklarini gormusdum intikam istedim ve aldim hepsi bu , zaten daha sonra ofkem yatisti ve batil ettim.

fot
20.09.2008, 01:16
pentea 131 tane buğday demişsin.iki kişiyi ayırmaktan ve tavuklara vermekten söz ediyoruz sanırım.hayvanlara nasıl bölüştürdün peki.hani 131/2=65,5 eder.yada ben anlamadım.bi anlatırmısın.gününü ve saatini vermezsin tabiii.emir büyük yerden ya
;D

Pantea
20.09.2008, 02:28
Hayvanlara degil " hayvana" yani bir tek tavuk kisinin ten rengine uygun esmerse siyah sarisin sasari tona yakin beyaz( sac rengi onemli degil) tenlilerde genellikle beyaz tavuk bunlar disinda ayrinti veremem yasak.

ASTRALMEDYUM
21.09.2008, 00:24
O zaman icin hic hissedemedigim bir duyguydu cunki o insanlarin bana yasattiklari karsisinda bana hic acimadiklarini gormusdum intikam istedim ve aldim hepsi bu , zaten daha sonra ofkem yatisti ve batil ettim.
Anliyorum,yani aslinda hakketiklerini düsünümusün,yani en azindan o zaman icin ha panter? Olsun, bak önemli olan sen sonrasinda ne güzel sendeki farki ortaya koymussun,yani en azindan bunlarin seviyesine inmiyerek aklini basina alip ,onlarin sana bu yaptiklari seylere ragmen dolayi aff etmissin.Ne kadar güzel birsey!

Pantea
21.09.2008, 00:36
Anliyorum,yani aslinda hakketiklerini düsünümusün,yani en azindan o zaman icin ha panter? Olsun, bak önemli olan sen sonrasinda ne güzel sendeki farki ortaya koymussun,yani en azindan bunlarin seviyesine inmiyerek aklini basina alip ,onlarin sana bu yaptiklari seylere ragmen dolayi aff etmissin.Ne kadar güzel birsey!

Panter degil "PANTEA " :) Pantea bir Pers kralicesinin ismidir.

ASTRALMEDYUM
21.09.2008, 00:48
Ok,sorry,pantea!

dynamic apnea
11.10.2008, 10:00
astral medyum sanki senin Allah belanızı versin dedigin hic olmamıs gibi davranma aaaa... pantea tum durustlugu ile yazmıs.. sen yaz pantea ..dun esimin beni tatilde tanıstıgımız cocugunu besledigim yedirdigim icirdigim kadınla aldattıgını ogrendim simdi ne dersin? kader deip kenara mı cekilirsin hiii???bi de onlar oturuuken cocukla ben ilgilendim ne salagım di mi?? yıkılsın ikisi de hersey uzerlerine yıkılsın benden uzakta iken tabii

fot
11.10.2008, 14:02
astral medyum sanki senin Allah belanızı versin dedigin hic olmamıs gibi davranma aaaa... pantea tum durustlugu ile yazmıs.. sen yaz pantea ..dun esimin beni tatilde tanıstıgımız cocugunu besledigim yedirdigim icirdigim kadınla aldattıgını ogrendim simdi ne dersin? kader deip kenara mı cekilirsin hiii???bi de onlar oturuuken cocukla ben ilgilendim ne salagım di mi?? yıkılsın ikisi de hersey uzerlerine yıkılsın benden uzakta iken tabii
canım ya.ne kötü bir durum.çok üzüldüm.

PEPERUTKA
17.10.2008, 21:48
arkadaşlar sevgilim piskopat benden ayrılmıyor ayırmak için ne yapabilirm yardım edermisiniz

akan
30.10.2008, 01:49
Arkadaşlar günlerdir bu Ayet-i kerimenin arapçasını arıyorum Maide Suresinin 65. ayetiymiş ama ayetin içinden hangi cümle bu arapça bilmiyorum çözemedim.
64. ayetin tamamı şu arasından bu cümleyi çıkartabilecek blgiye sahip biri var mı acaba?Ben 1 ay evvel nişanlımdan ayrıldım ve nedeni bana kötü niyetle yaklaşan en yakın arkadaşının yaptıklarını ona anlatmamdı.bana inanmadığını söyledi ve o kişi beni hala arayarak çiçklerle mesajlarla rahatsız ediyor elimde her türlü kanıt var ve hepsini ona gösterdim ama adam sanki büyülenmiş gibi arkadaına karşı eli dili bağlı.kendimi çok kötü hissediyorum.Nasıl bir şerefsizlik bu?Eğer nişanlımla ayrılmasaydık bu pazar nikahımız vardı ama nşanlım şu an bu şehirde bile değil herşeyini toplayıp şehri terketti.Lütfen bana yardım edin, şu adamdan kurtulursam biliyorum ki aramız düzelecek...
maide suresi 64.ayet

وَقَالَتِ الْيَهُودُ يَدُ اللَّهِ مَغْلُولَةٌ غُلَّتْ أَيْدِيهِمْ وَلُعِنُوا بِمَا قَالُوا بَلْ يَدَاهُ مَبْسُوطَتَانِ يُنْفِقُ كَيْفَ يَشَاءُ وَلَيَزِيدَنَّ كَثِيرًا مِنْهُمْ مَا أُنْزِلَ إِلَيْكَ مِنْ رَبِّكَ طُغْيَانًا وَكُفْرًا وَأَلْقَيْنَا بَيْنَهُم

lütfen arapça bilen biri yazılan ayeti seçebilir mi?

deniz arzu
30.10.2008, 18:41
ve elkayna beyne hümül diye olan ayet bu değil.geçen ona bende baktım fakat maide suresinde sadece bir bölümünü bulabildim.bu ayet gizli ilimler 6 7 8 .ciltli olan kitapta mevcut.ayrıcva bu ayetle başka bi tefrik(ayırma )büyüsü daha yapılıyor.okitabı bul bence.

deniz arzu
30.10.2008, 18:43
tekrardan bişey yazmak istiyorum.bu buğdaya yapılan tarifte bende 1947 yılı basımlı bikitap var o kitapta buğdayla yapılan tarif için dil bağlama yapılıyormuş.ilgilenlere yazıyım dedim.

dynamic apnea
30.10.2008, 18:55
yine fil mi okunuyormuş?

muhtemelen cumartesi diyordur zamanına zaten..

deniz arzu
30.10.2008, 21:53
evet fil suresi okunuyomuş başka şeylerde var kitabta tılsımlar filan paylaşmak istiyorum fakat buraya nasıl yazıcam arapça olarak onu beceremedim.bitürlü

akan
30.10.2008, 22:28
ve elkayna beyne hümül diye olan ayet bu değil.geçen ona bende baktım fakat maide suresinde sadece bir bölümünü bulabildim.bu ayet gizli ilimler 6 7 8 .ciltli olan kitapta mevcut.ayrıcva bu ayetle başka bi tefrik(ayırma )büyüsü daha yapılıyor.okitabı bul bence.

Bu o dua değil demişsin ama zaten maide suresinin 64 ayetinin latince harflerle arapça yazılışında bu dua geçiyor ve elkayna ile başlayarak nasıl oluyor bu? Madem arapçası yazılacak lütfen biri yardım edebilir mi?

deniz arzu
30.10.2008, 22:56
ben onu burdan sana yazmamki arapç olrak.ama yazdığın ayet veelkayna diye başlamıyo.

akan
30.10.2008, 23:08
Maide suresi 64. ayet
Ve kaletil yehudü yedüllahi mağluleh ğullet eydıhim ve lüınu bi ma kalu bel yedahü mebsutatani yünfiku keyfe yeşa' ve le yezıdenne kesıram minhüm ma ünzile ileyke mir rabbike tuğyanev ve küfra ve elkayna beynehümül adavete vel bağdae ila yevmil kıyameh küllema evkadu naral lil harbi atfeehellahü ve yes'avne fil erdı fesada vallahü la yühıbbül müfsidın

yukarıda görüldüğü gibi ayette aradığım cümle geçiyor.

وَقَالَتِ الْيَهُودُ يَدُ اللَّهِ مَغْلُولَةٌ غُلَّتْ أَيْدِيهِمْ وَلُعِنُوا بِمَا قَالُوا بَلْ يَدَاهُ مَبْسُوطَتَانِ يُنْفِقُ كَيْفَ يَشَاءُ وَلَيَزِيدَنَّ كَثِيرًا مِنْهُمْ مَا أُنْزِلَ إِلَيْكَ مِنْ رَبِّكَ طُغْيَانًا وَكُفْرًا وَأَلْقَيْنَا بَيْنَهُم

bu da 64. ayetin arapça yazılışı şimdi bu ayetten benim için elkayna beynehümül adavete vel bağdae ila yevmil kıyameh cümlesini işaretleyecek biri var mı acaba? Bu arada fil suresinde bu iş için kullanılan bir ayet var demişsiniz onuda yazabilecek olan biri varsa sevinirim.Aciliyeti var arkadaşlar.
Dip not: açıktan vermek istemeyen özelden mesaj atabilir fakat bu formülü iki sevgili yada 2 eş arasını açmak için değil daha öncede yazdığım gibi nişanlım ile ayrılamam neden olan kötü niyetli arkadaşını nişanlımdan uzak tutmak için yapacağım.Allah rızası için biri bana yol göstersin...

deniz arzu
31.10.2008, 00:42
tekrardan okudum enson yazan ve elkayna beynehüm gerisi yok

akan
31.10.2008, 02:14
deniz arzu dün geceden beri bende bakıyorum ama cümle eksik ve benim evdeki Kuran-i Kerimdede devamı yok bende diyorum ki acaba bende mi bir yanlışlık var.Peki latince harflerle yazılışında bu cümle var inglizce ve fransızcasındada var arapçada nasıl oluyorda hiç bir kitapta yok?Nasıl oluyor Kuran-ı kerimde yok anlayamıyorum çok saçma bir açıklaması olan var mı?

CREEPA
31.10.2008, 11:57
ben bedua etmem öncelikle bunu bilmeni isterim.Nefret ederim,öfkelenirim ama asla kin sözkonusu degildir,yani tutmaz bende.Dynamic Apnea bu ara bayan oldugunuzu ögrenmis oldum,gercekten bilmiyordum.Yasadigin olay oldukca üzücü,allah yardimcin olsun,Panteaya falan karsi ciktigim yok,odukca güzel bir bilgi vermis.Kimi olumsuzluklara neden olabilecek bir takim uygulamalar konusunda bize bilgi vermis bizi aydinlatmis.Ne dersin? Aslinda burda senin anlamadigin birsey var,olumsuzluklari yaratan seytanin dogasidir ve bunun allah ile alakasi yoktur.Celiski yaratiyorsun kendi kendine.Tanri dikenli bir gül gibidir,onu seviyorsan dikenlerine bile katlanmak zorundasin.
Ben Allahi hep karsilksiz sevdim ve kendisi bana cok güzel bir imtihan eyledi,perisan oldum ve cehenmenin aslinda bizlere o kadar uzak olmadigini anladim,kimi insanlarin ne kadarda bana benziyor olmalarina ragmen ne derecede seytan ve namert olduklarini gördüm.Gel birde burdan yak.Olsun,apnea.Onlar yaptiklari kötülügü kendilerine yapmislar bence,sen sen ol ve mücadeleye devam.Yufka yürekle cetin yollar asilmaz.Aslinda panteanin verdigi yöntem biraz sevimli Seker biraz tatli kalmis,yokmu elinizde extrem radikal ruh calma büyüleri falan? :D Benim özelikle bu sitede begendim olay insanlarin özgür bir sekilde kendilerini ifade edebilmesidir,yani diger sansür sitelerindeki gibi eleri kollari baglanip ac ve susuz birakilmiyor insanlar.Egitici ve pedagogik acidan cok yararli bir sitedir Gizlimabet.o yüzden ben pantea sultanin verdigi uygulama örneklerine degil karsi cikmak aksine bundan da etkili ve nejatif etki yaratabilecek olan uygulamalara gerek duydugumu ifade ederim.Beni anlamamissin;)Bunlari gectim,birde sordugum sorulara cevap alabilsem ne mutlu bana.

BU ARA BUGÜN CADILAR BAYRAMI- HERKESE HAPPY HALLOWEEN
http://i38.photobucket.com/albums/e108/deal_black/HappyHalloween.gifhttp://i249.photobucket.com/albums/gg202/eda199/hi5-comments/happy-halloween/04.gif

dynamic apnea
31.10.2008, 21:23
şimdi anladım seni creepa..sen astral medyum musun? eğer oysan şimdiye kadar sorduğu sorulara cevap alan başka kim var bu sitede..sadece sorduğun kişilere zaman verde biraz sabır toplasınlar:p

aura
05.11.2008, 16:20
bunun daha basıt bı formulu yokmu :rolleyes:

büyücü
05.01.2009, 01:56
burada paylasmak amacımız herseyı %100vermedıkten sonra amacı nekı her uygulamayı ayrıntılı ve tam sekılde yazılmasını rıca edıyorum kısının vıcdasnı en buyuk cezacıdır zaten ınsan haksız yere bısey yaparsa zaten ıcı ıcını yer yuvası dagılan kadınlar ıcın bazen bu kotu gorunen uygulamalar onlaar ıcın gereklı lutfen eksıksız tam bılgı vererek yazmanızı rıca edıyorum her uygulamayı

PUNKY
05.01.2009, 03:17
burada paylasmak amacımız herseyı %100vermedıkten sonra amacı nekı her uygulamayı ayrıntılı ve tam sekılde yazılmasını rıca edıyorum kısının vıcdasnı en buyuk cezacıdır zaten ınsan haksız yere bısey yaparsa zaten ıcı ıcını yer yuvası dagılan kadınlar ıcın bazen bu kotu gorunen uygulamalar onlaar ıcın gereklı lutfen eksıksız tam bılgı vererek yazmanızı rıca edıyorum her uygulamayı

Haydi bu uygulamayı eksiksiz verdik, hangi yeti ile büyü yapmayı başarabileceksiniz? Zaten böyle bir yetiniz varsa bu formülün tamamlanmasına ihtiyacınız olmaz...Haydi hasbelkader yaptınız diyelim özellikle böyle şer bir uygulamanın tek harfini bile yanlış yazdığınızda bilgisiz ellerde nasıl büyük zararlara neden olacağından haberiniz var mı?Bizim burada şer büyüleri eksik vermemizin nedeni sizin kendi vicdan muhakemenizi yapmanız için değil tamamen işin sonunu göremeyen insanları korumaktır...İş bilmeyen insanların yaptığı uygulamalardan kimseye hayır gelmeyeceği gibi birde zararını görürsünüz.Siz iyisimi işin ehli bir kişi ile irtibat kurun...

dynamic apnea
05.01.2009, 10:07
büyücü canım.. maalesef bu site herkese açık düşün ki bu siteye giren sırf meraktan onu bunu denemek isteyen 13-14 yaşında üyelerimiz, bi an fevri bir şekilde her şerde hayır vardır düşüncesinden uzak bir şekilde davranabilecek aşk acısı çeken hüzün dolu arkadaşlarımız var. Tam tarif verilirse dünya ne hale gelir ehil olmayan kişiler elind ebir düşün. Düşün ki uzman olmayan birinin elinde deney tüpü patlarsa ilk kime zara verir? Tabiki önce kendisine. Site yönetimince alınan bu karar korunma değil koruma içindir. Kaldı ki sitede onca konusunda uzman dostumuz varken kişinin kendi denemeler yapmaya çalışması ne kadar tehlikelidir düşün artık. Umarım anlayışla karşılarsın kararımızı . Sevgiler,

psikopat
05.01.2009, 11:07
Arkadşlar bu çok günah yanliz biliyosunuz dimi?:)

peril
05.01.2009, 11:40

bence günahı pek düşünen birinin burda işi pek olmaz sanırım ona bakılırsa büyüde günah ama farketmez :D

psikopat
05.01.2009, 12:19
hımmmm ne alaka perilcim simdi sen bu siteye günahkarların sitesimi semek istiyosun bakimm hııı:):smash:

herşey büyüyle olucak diye bişi yok..herşeyin manevi boyutuda var öyle dğilmi....?

peril
05.01.2009, 12:26
hımmmm ne alaka perilcim simdi sen bu siteye günahkarların sitesimi semek istiyosun bakimm hııı:):smash:

herşey büyüyle olucak diye bişi yok..herşeyin manevi boyutuda var öyle dğilmi....?

yaaa bak hep yanlış anlıyorsunuz yane büyüde günahtır ama yapanlarda var anlamında söylemiştim yane günah münah demeyin diye evet manevi degeride var biliyoruz...

PUNKY
06.01.2009, 18:06

Forumda büyülerin günah olup olmadığı hakkında binlerce kez konuşuldu 2 mesajda bir insanların bu şekilde yazması canımı sıkmaya başladı ...ayırınca günahtır ama birlştirince sevaptır diye bir durum söz konusu değil Büyü büyüdür ister ak büyü ister kara büyü olsun, bunun tartışmasını yapmayın artık...

deniz arzu
06.01.2009, 18:13
evet punky e katılıyorum her ikside günahtır ama denize düşen yılana sarılır misali yapıyoruz işte.

PUNKY
06.01.2009, 18:39
evet punky e katılıyorum her ikside günahtır ama denize düşen yılana sarılır misali yapıyoruz işte.

Zaten genelde,çok günah şöyle böyle diyenlerin daha sonra bu işlerle senden benden daha fazla uğraştığını görünce çok şaşırıyorum...Genel tabir kullandım kimse üstüne alınmasın...

selenim
07.01.2009, 17:09
etkileşim sizin enerjinizle orantılıdır..ters tepe bilir..her zaman uyarıyorum belki ama herkes denememeli...

büyücü
12.01.2009, 21:33
yumurta buyusunu yapınca yumurta kırılınca gerı buyuyu bozma gıbı bır carede yokmus dogrumu

sebe
23.02.2009, 01:38
Yazilmasi gereken duanin arapçasinida yazarmisiniz

SaSSa
23.02.2009, 02:12
Bu büyü annemle babama evlenmesinler diye yapılıp annemin evinin eşiğine dökülmüş ama gördüğünüz gibi ben varım :)

Yani onların sevgisi her türlü büyüyü aştı diyorum.

Hıh!

;)

kermit
23.02.2009, 03:53
Zaten genelde,çok günah şöyle böyle diyenlerin daha sonra bu işlerle senden benden daha fazla uğraştığını görünce çok şaşırıyorum...Genel tabir kullandım kimse üstüne alınmasın...

Bırak reis bırak :) günah, haram, iblissiniz siz, kafirsiniz dedikten sonra, özelden ölüyorum, bitiyorum, günahsa günah bana, benim amacım iyi, bana büyü öğretin diyenlerden çok var :)

AkeLdan
23.02.2009, 04:07
hehe evet haklısn kermit o tipler de var:D:hurray:

yaren81
23.02.2009, 15:37
Bir bizim sevgimiz üstün gelemedi büyülere of off.Bende birine yapmayı cok istiyorum ama yapamıyorum :(

PUNKY
23.02.2009, 16:34
Bir bizim sevgimiz üstün gelemedi büyülere of off.Bende birine yapmayı cok istiyorum ama yapamıyorum :(

Yapılan büyüleri bozdurmadan sevgi can çekişir, bozdurda gör bakalım geliyor mu gelmiyor mu? Kendini parçalama, gün ola devran döne elbet bir gün isteğine ulaşacaksın sadece sabır...

yaren81
23.02.2009, 16:57
inşallah sevgili adminim..ilk sizlerle paylaşacağım bir düzelse allahın izniyle

yaralımelek
05.03.2009, 02:20
arkadaşlar benimde derdim sevdiğim kişi başka biriyle birlikte ama bendende kopamıyo bende seviyorum onu görmemzlikten geliyorum kaybetmek istemiyorum ne yaprda kendime baglar diğer kişiyi aradan çıkartırım bana yardım edermisiniz:(

PUNKY
06.03.2009, 03:35
arkadaşlar benimde derdim sevdiğim kişi başka biriyle birlikte ama bendende kopamıyo bende seviyorum onu görmemzlikten geliyorum kaybetmek istemiyorum ne yaprda kendime baglar diğer kişiyi aradan çıkartırım bana yardım edermisiniz:(

Aklını başına al, ikinizide birbirinizle aldatıyor işte, bu kişiden hayır mı gelir?Haydi büyü yaptın seninle olmaya başladı, hayatın boyunca seni aldatmasına göz mü yumacaksın? Gurur herşeyden üstündür ve insanlar onurları için yaşar ben bunu bilir bunu söylerim...

playxburak
07.03.2009, 12:27

Olmuyorsa olmuyor demektir... büyü sürekli değildir insanın büyüden kurtulma süresi vardır bir süre sonra büyünün etkisi geçer ve tekrar aldatılmaya başlarsın ...
ama illede ben onu istiyorum diyorsan bu konuyu forumda arat yada urumdan yardım iste yardımcı olacaktır neticede urası büyü okulu ve sende büyü öğrenmek istiyorsun ...

portakalnar
11.03.2009, 15:36
yumurtaların cumartesi doğmuş olmaları şart mı acaba olmasa büyü tutmuyor mu ?

kobra
22.04.2009, 00:19
Bu sayfa yı baştan sona herkesin yazdığı ile okudum. gördüm ki çoğunluk birilerine zarar verme tarartarı (kötü büyü yapma taraftarı) Sizce bu gün üzerine 100 yıl koyduğumuzda dünya yeniden boşalmış ve dolmuş olduğu bir hayat için değer diyorsanız yapın.

Lütfen sabırlı olun hayat imtihan yeri şu büyük günahı işlemeyin.
burada yazmayın demiyorum. zaten kafaya koyan adam her yerden bulur ama UYGULAMAYA GEÇİRMEYiN. Çünkü şu 3 günlük dünya muttluluğu için değmez....

yasemin
22.04.2009, 00:48
1)Diyelim birisi karı kocayı ayırmak için büyü yaptı ve yılmıyor. Belirli dönemlerde ayrılıyorlar. Bu durumda bu büyü çözülmeden odkara gibi aşk büyüsü yapılsa ne olur? Adama sevgili karısından ayrılsın diye yapıyor karısı da aşık olsun diye ? Ha Urum özellikle ne olur? Adam kafayı yer de sonuçta kadınlar " yorgan gitti kavga bitti mi " derler?:p;)

2)Yine o büyü dururken onların yani büyü ytapanla kocasının ayrılması için büyü yapılsa ne olur. Sonuçta o kadın da adamın karısı da beraber " ellerim bomboş" şarkısını söyler 3. bir kadın mı muradına erer?:devil2::(

Urum ve diğer ilgili ve bilgili arkadaşlar gerçekten soruyorum şaka değil ? Bahçeye bir tavuk almayı düşünüyorum da kara tavuk hem de besleyeceğim ölene kadar da kedi ne yapar bilemem. Şimdi o tavuk beni bu durumdan kurtarırsa ona nasıl kıyarım...

yasemin
22.04.2009, 00:50
Bir de kedi köpek büyüsü duydunuz mu? Valla büyücü havasına girdim ... Bir şey yapabildiğim yok ama dağları delermişim gibi geliyor hani...:Angel_anim::sifone:

origanum
22.04.2009, 00:56
Bir büyünün etkisi geçmeden ya da bozulmadan yenisi yapılmamalıdır. Sonucu iyi olmaz, herkes açısından.

yasemin
22.04.2009, 00:58
Tekrarlayan büyülerde de aynı mıdır?

origanum
22.04.2009, 01:13
Tekrarlayan büyülerde de aynı mıdır?
Etkisi geçtiği için tekrarlanır zaten.

alevalev
22.04.2009, 21:51
birbirini seven kişileri ayırmak kadar günah olan bişey yoktur yapmayın arkadaslar ya..

casper72
22.04.2009, 23:18
evet birbirini seven kişileri ayırmak günah,ama birde sevgi olmadan sadece mecburiyetten veya karşı tarafın yapışkanlığından dolayı ayrılmayan insanlar var, bence bunları ayırmak için yaptırmak hiçte günah değil,hatta sevap bile... kimse kimseyle zorla birlikte olmak durumunda değil, herkesin sevdiğiyle beraber olmaya hakkı var.

chen
23.04.2009, 22:52
ben sevgilim tarafından tehtidlerle brlikteyim.ondan ayrılamıyorum.şiddete dahi baş vuruyor.benden soğusun istiyorum nefret edersede canımı yakar lütfen bana yardımcı olun..lütfen :( sewdiğim biriyle birlikte değilim hergün acı çekiyorum lütfen yardım edin:(

alevalev
24.04.2009, 17:06
evet birbirini seven kişileri ayırmak günah,ama birde sevgi olmadan sadece mecburiyetten veya karşı tarafın yapışkanlığından dolayı ayrılmayan insanlar var, bence bunları ayırmak için yaptırmak hiçte günah değil,hatta sevap bile... kimse kimseyle zorla birlikte olmak durumunda değil, herkesin sevdiğiyle beraber olmaya hakkı var.
elbette buna denilecek bir sey yok ama çoğu insanlar sadece kendi çıkarı için bu büyüyü yapıyor benim sözüm iki seveni ayırmak isteyenlere yoksa tabiki olabilir:)

alevalev
24.04.2009, 17:07
ben sevgilim tarafından tehtidlerle brlikteyim.ondan ayrılamıyorum.şiddete dahi baş vuruyor.benden soğusun istiyorum nefret edersede canımı yakar lütfen bana yardımcı olun..lütfen :( sewdiğim biriyle birlikte değilim hergün acı çekiyorum lütfen yardım edin:(
soğutma büyüsü yapabilirsin arkadasım sitede mevcut

asagnak
24.04.2009, 19:22
eyer arada şiddet varsa sogutma büyüsü yaparsanda bu sefer senden nefret ettıgı ıcın sana şiddet uyguluya bilir sogutma buyusu bu konuda tek çare olmaz kanısındayım şayet belirtdiginiz gibi şiddetlik bir durum varsa

Chillout
24.04.2009, 19:36
Tehditten kastınız nedir? Öldürür mü? Dayak mı atar? Hemen polise gidip suç duyurusunda bulunuyorsunuz ve ailenizi bu durumdan haberdar ediyorsunuz. Şiddete başvurmak ne demek!

Pantea
24.04.2009, 23:11
Tehditten kastınız nedir? Öldürür mü? Dayak mı atar? Hemen polise gidip suç duyurusunda bulunuyorsunuz ve ailenizi bu durumdan haberdar ediyorsunuz. Şiddete başvurmak ne demek!
Kesinlikle cok dogru bir oneri .Bunun disinda yapacaklariniz sizin icin vakit kaybi olacakdir o kisi sizin ondan korkdugunuzu yada ailenizden cevrenizin tepkisinden cekindiginizi hissederse daha cok baski yapacakdir,ona tehditlerinden biktiginizi vew her seyi ailenize anlatip gerekirse kanuna basvuracaginizi soyleyin .Unutmayin tehdide zorbalik ve kabakuvvete basvuran kisiler aslinda korkak insanlardir ve iclerindeki bu korkuyu bastirmak icin baska insanlar uzerinde hakimiyet kurmaya calisirlar yapmaniz gereken tam gozunun icine bakip onun yapabilecegi hic birseyden korkmadiginizi cunki hayatinizi ondan korkarak geciremeyeceginizi anladiginizi istedigini yapabilecegini ama kanunu karsisinda bulacagini unutmamasini soyleyin ve yanitini dinlemeden cekip gidin.Gelismelerden beni haberdar edin mutlaka.

depsderin
24.04.2009, 23:18
Bence de arkadaşlar haklı. Böyle bir konuda büyüye başvurmaktansa ailenden ve kanunlardan yardım almak daha faydalı olacağı kanısındayım.

pikadil
02.06.2009, 00:52
Hep bir cifti ayirmaktan bahsedilmis. Peki bu fesat islemek icin kafakafaya veren iki kisiyi ayirmak icin de kullanilir mi?

Peki diyelim yaptik, tuttu (acemi sansi :D) ama sonra bozmak gerekti (dusmanda insaf yoksa da su yurekte var ne yazikki). Kimseye zarar gelmeden nasil bozacagiz? Yumurtalari kabirden cikarmak yeter mi? Sonra o yumurtalar ne olacak?

Biz bozmazsak etkisi ne kadar surer?

Not : forumda yeniyim, bilmeden hata yaptimsa affola

esinder
11.06.2009, 23:34
Niye tam anlatılmasını ıstemıyorsunuz.ozel bır sıfrelı bolum acın buyuler 100 de 100 tam olsun...boyle eksız buyulerın yapılmaya calısılması daha buyuk zarara yol acmaz mı?tesekkur ederım..

Chillout
12.06.2009, 01:31
Niye tam anlatılmasını ıstemıyorsunuz.ozel bır sıfrelı bolum acın buyuler 100 de 100 tam olsun...boyle eksız buyulerın yapılmaya calısılması daha buyuk zarara yol acmaz mı?tesekkur ederım..
Şifreli bölümlerimiz var. Usta üyeler davet edilir. Zaten biz uyarıyoruz ayrıca, eksik olanları yapmayın. Tam olanları da yapmayın hatta diye.

denizzz
07.02.2010, 05:54
arkadaşlar herkese hayırlı geceler.
başıma gelen olayı kısaca anlatıyorum. kız arkadaşımla 8 yıldır beraberdik. ortada hiçbirşey yokken biranda ayrıldık. öğrendiğime göre büyü yaptırmışlar kız arkadaşıma. bunu nasıl bozabilirim yada bozdurabilirim. Allah rızası için Yardım edin..

HiLL
04.03.2010, 16:28
bu büyüde anlamadığım bir şey var.yumurtanın sarısını mı akıtıcaz kağıda ya da beyazını mı akıtıcaz.veya sarısı yumurtanın içinde mi kalıcak??bir türlü anlıyamadım :willy_nilly:

HiLL
04.03.2010, 16:35
ha bir de yumurtanın sarısının çok azı da beyazıyla birlikte gitse veya çok az belli olmayan bir miktarda beyaz kalsa büyüye olumsuz bir etkisi olur mu??tutmama gibi mesela

reidikonto
04.03.2010, 19:32
Düşünce bile etkidir. Böyleki şifreli anahtar gibi olan bazı sözleri söyleyince tesiri daha çok görülmektedir.Büyü yapmak için illada kalem kagit sözlere gerek duyulmamaktadır. Biz bazen istemeden bile büyü yapabiliyoruz. Örnegin çok sınırlendigimizde etrafımıza yaydıgımız nagatif enerji gibi. Bunlar etki. Tıpkı büyününde ana temeli etki oldugu gibi.

Allison
04.03.2010, 20:39
Bu büyüler tam değildir umarım. Çünkü çoğu insan bunları bilinçsizce kullanıp , başkalarına zarar verebilirler. Sitede rastladığım kadarıyla birçok kişi bu durumdan yakınıyor, büyü ile eşleriyle araları bozulmuş ve siz yardım ediyorsunuz. Ama anlamadığım bir yandan da ayırma büyüleri var. Tam olarak verilmemiştir umarım bu büyüler.Çok sakıncalı bir durum.

Kontejyan
04.03.2010, 21:20
Bu büyüler tam değildir umarım. Çünkü çoğu insan bunları bilinçsizce kullanıp , başkalarına zarar verebilirler. Sitede rastladığım kadarıyla birçok kişi bu durumdan yakınıyor, büyü ile eşleriyle araları bozulmuş ve siz yardım ediyorsunuz. Ama anlamadığım bir yandan da ayırma büyüleri var. Tam olarak verilmemiştir umarım bu büyüler.Çok sakıncalı bir durum. Şerr uygulamaları konusunda gereken hassasiyeti veriyoruz emin olun, korkulacak bir durum söz konusu degil..

Allison
04.03.2010, 21:35
Şerr uygulamaları konusunda gereken hassasiyeti veriyoruz emin olun, korkulacak bir durum söz konusu degil..

Konuya açıklık getirdiğiniz için teşekkürler (:

AkeLdan
05.03.2010, 15:02
benm de bıldıgım cok ama cok etkılı bır ayırma buyusu var.ıkı adet kara tavuk yumurtasıyla yapılıyor.yumurtanın ustune kevser suresını tersten yazıyorsunuz ve tabı arada bazı tılsımlar var.ardından taze bır mezara gömuluyor..tarıfı tam vermıyorum bılgınız olsun dıye eklemek ıstedım..

sevgicem
05.03.2010, 18:01
demekki burada paylaşılan konuları uygulamadan önce neyin ne olduğunu öğrenip öyle uygulamak yada uygulamamak gerekiyor

Kontejyan
05.03.2010, 18:48
benm de bıldıgım cok ama cok etkılı bır ayırma buyusu var.ıkı adet kara tavuk yumurtasıyla yapılıyor.yumurtanın ustune kevser suresını tersten yazıyorsunuz ve tabı arada bazı tılsımlar var.ardından taze bır mezara gömuluyor..tarıfı tam vermıyorum bılgınız olsun dıye eklemek ıstedım..
Kendimi tanıdım tanıyalı havas kapısından içerideyim havasla büyüdüm ancak hiçbir sahih uygulamada ayetlerin ters yazılışlarıyla alakalı bir not yada sonuç ile karşılaşmadım ama nedense insanlarımız buna inanmışlar.. Ayetlerin ters yazılması uygulamaya hiçbir sonuç vermez.. Ayrıca Kevser suresine gelirsek bu surenin havas yönü itibari ile ayırma işlemi ile hiçbir alakası yoktur, sadece kesik (ebder) kelimesi kullanılarak kadınların düşük yapması amacı ile kullanıldıgı olmuştur..

plasebo
04.09.2010, 18:16
bu büyüyü hangi gün yapıııcaaz peki cumartesi doğmuş yumurta bulup pazartesi yapsak olur mu etkilimidir acaba

edalim
15.09.2010, 22:12
Ben buyuyu 131 tane bugday tanesine herbirine bir tane olmak uzere fil suresi okuyarak yaptim okudugumuz taneleri daha sonra hedef kisimiz esmerse siyah acik tenliyse beyaz sarisin ise mumkunse sarirenge yakin tuylu bir tavuga yedirmemiz gerek.Elbette belli bir gun ve saati var ve kisinin anne adini bilerek niyet edip yedirmek gerek.

Peki bu bugday taneli olan büyüyü 2 arkadası ayırmak için yapabilirmiyiz illa sevgili mi olmaları lazım ve ayrıca bu uygulama da mı eksik acaba her zamanki gibi..Eger eksikse boşuna ugrasmayayım

onuryasir
11.01.2011, 14:29
slm arkadaşlar şu yumurtaya yazılacak ayetın arapçası yada hangi sürenın kacıncı ayetı olduğunu bilen varmı çünkü ben ayetın arapça yazılışını öğrenmek istıyorumda tşkler

panter33
03.02.2011, 19:13
Arkadaşlarım herkes her konuda yarım yamalak bir tarif veriyor tarifi tam vermeyecekseniz ne diye yazıp çiziyorsunuzki boşu boşuna hiç vermeyin daha iyi ya biri işi tam olarak layıkı ile yapın yada hiç yapmayın nedir bu yani bilginizi kendinize saklayıpta paylaşmayacaksanız yarım yamalak işe yaramaz bilgilerle oyalamayın burda milleti

URUMHAMATAHAYİL
03.02.2011, 19:48
Arkadaşlarım herkes her konuda yarım yamalak bir tarif veriyor tarifi tam vermeyecekseniz ne diye yazıp çiziyorsunuzki boşu boşuna hiç vermeyin daha iyi ya biri işi tam olarak layıkı ile yapın yada hiç yapmayın nedir bu yani bilginizi kendinize saklayıpta paylaşmayacaksanız yarım yamalak işe yaramaz bilgilerle oyalamayın burda milleti

sevgili çok bilmiş üye;

Yarım yamalak değil bilerek eksik verilmiş bir uygulama ile ilgili meramınıza cevap vereyim.

Ayırma uygulamaları lanet olarak kabul edilir. Lanetler özeldir ve yapılması yasaktır. Çok bazı elzem durumlar dışında alimler tarından yapılması bilginin ulu orda verilmesi yasaklanmıştır. Bunun bir kaç sebebi vardır.

Kişi eğer yanlış yaparsa kendisine ve yaptığı kişiye büyük zararlar verebilir. saatini 1 dakika şaşırmak, bir harfi yanlış telafuz etmek, fazla ve az malzeme kullanmak, uygun olmayan bir şey düşünmek vs vs vs minicik bir hata deri dönülemez sonuçlar doğurabilir.

Kişi zihnen ve kalben bir olgunluğa erişmelidir. büyü ilmi tarif ilmi değil kişinin kendini dönüştürme ilmidir. kedni içinde farkındalığa erişmemiş birine ulu orda tarif verilmez. çünkü ne zaman ne yapması ve kime yapması gerektiğini bu zat bilmez.

Büyü ilminde iki yol vardır. dervişci yolu savaşçı yolu . Bu yolu bulmaz ve ve bu yolun getirdiklerini bilmek yıllar yıllar alan bir eğitim ile mümkün olur. dervişci yolundan olan lanet yapamaz. savaçcı olanda hayır yapamaz. bu yolları iyi bilen bir majisyen eksik ya da yanlış bir uygulamayı bilir düzeltir. düzeltemiyor bilemiyorsa hemen bir bilen varlığa sorabilir. bu nedenle majisyen için eksik ya da yanlış bilgi yoktur.

Sitemizde verilen lanetler bu majisyenler içindir. Bilgileri olsundiye. İkincil amacıda böyle bir tarif gören duyan olursa ne tarifi olduğunu bilsin diye veriliyor.

Yoksa bilen bilmeyen yapsın diye bu tarifler verilmiyor. Sistemimizi eleştiriken dikkatli olunuz biz neyi nasıl yapmamız gerektiğini bilir, öyle yaparız.

erguvan
13.03.2011, 21:43
konu başında ayırma duası olarak sözü edilen ayetler hangi sureye ait,bilen var mı acaba? teşekkürler

serfiraz
12.05.2011, 00:37
birşey soaracağım bu büyünün psikolojik açıdan insanda yan etki yaptığı söyleniyor.mezara gömülüyor,acaba ondan mıdır ki?ruhen asabiyet rahatsızlık ,işlerin ters gitmesi gibi etkileri var diyorlar

buveli
18.06.2011, 10:09
yumurtaların cumartesi doğmuş olmaları şartmı nerden bulunurki:oops:

Hernandes
18.06.2011, 11:39
yumurtaların cumartesi doğmuş olmaları şartmı nerden bulunurki:oops:

Bir çiftliğe gidebilirsin veya bir tavuk alabilirsin bahçeli bir yerde isen sipariş usulu olmaz cumartesi günü derler salınındır :p

hakan coşkun
30.07.2011, 20:37
bu ayet hangi surede ve kaçıncı ayet yazabilirmisiniz

serfiraz
08.08.2011, 23:51
maide suresi 64.ayet

shio
07.01.2012, 22:15
arkadaşlar kayınvalidem ve görümcem 25 yıllık evliliğimi bitirip eşimin tayinini istetip kendi oturdukları şehre yanlarına taşıdılar..ben eşimin arkadaşı olmasa büyü yapıldığını bilmeyip eşim kafayı yedi diye düşünüyordum.15 yaşında bir kızım var,hergün babası için ağlıyor,birkaç hocaya dünyanın parasını verdim ama sonuç yok...lütfen yardım edin...

shio
15.01.2012, 01:43
Daha öncede yazmıştım,lütfen yardım edin..çok zor durumdayım.

denisarda
15.01.2012, 01:53
bal mumu yerine normal mum olurmu?

denisarda
15.01.2012, 01:55
Daha öncede yazmıştım,lütfen yardım edin..çok zor durumdayım.sorun ne arkadaşım?

kara çocuk
15.01.2012, 08:35
Ben ibranice yada arapça bilmiyorum o
Ayetleri yazarsınız

AJA
15.06.2013, 22:53
Sevgili Urum bir ayrıntıya hep takılıyorum ve bunun sebebini merak ediyordum cevaplarsanız sevinirim.Büyüyü bozma işlemlerinde yada yaparken ''arkanıza bakmadan'' uzaklaşın ordan deniliyor.Neden arkaya bakmamak gerekiyor ? Bakılınca ne olur ?

Misstremotada
16.06.2013, 08:22
Merhaba mabet sahibi! İzninizle konu ile ilgili bir ayet paylaşmak istiyorum. Daha sonra da bu konu ile ilgili size bir soru yönelteceğim.

BAKARA 102: "Süleyman’ın hükümranlığı hakkında onlar, şeytanların uydurup söylediklerine tâbi oldular. Halbuki Süleyman büyü yapıp kâfir olmadı. Lâkin şeytanlar kâfir oldular. Çünkü insanlara sihri ve Babil’de Hârut ile Mârut isimli iki meleğe indirileni öğretiyorlardı. Halbuki o iki melek, herkese: Biz ancak imtihan için gönderildik, sakın yanlış inanıp da kâfir olmayasınız, demeden hiç kimseye (sihir ilmini) öğretmezlerdi. Onlar, o iki melekden, karı ile koca arasını açacak şeyleri öğreniyorlardı. Oysa büyücüler, Allah’ın izni olmadan hiç kimseye zarar veremezler. Onlar, kendilerine fayda vereni değil de zarar vereni öğrenirler. Sihri satın alanların (ona inanıp para verenlerin) ahiretten nasibi olmadığını çok iyi bilmektedirler. Karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bunu anlasalardı!"

Tekrar merhaba. Sorum;
Acaba neden bizlere büyüler'den korunmanın formülünü değil de, insanlara zarar verecek büyüleri öğretmeyi tercih ediyorsunuz?
Bunu okuyan biri sırf hasetinden gidip masum insanların arasını bozabilir ve mutluluklarını yıkabilir, ayet ile de sabit olduğu gibi bu çok büyük bir günahtır. Ben şahsen sizin bilgileriniz'den ve tecrübelerinizden çok daha büyüye karşı korunma amaçlı olanlardan yararlanmayı tercih ederim.

Gotha
25.11.2013, 23:38
cumartesi günü doğmuş yumurta derken ? onları nerden bulucaz? sartmı öyle olması

unforqiven_angel
26.11.2013, 17:43
İki kişiyi ayırmak için İki kişiyi birbirinden ayırmak için cumartesi günü dogmus iki yumurta alınır.

yumurta tavuk yumurtası mı ördek yumurtası mı acaba?

anatoliangirl
15.12.2013, 20:40
Benim bir sorum olacak... Diyelim kizin ismini bilmiyoruz ama resmi elimizde mevcut ozaman bu maji uygulamasi yapilirmi?

hasan06
15.12.2013, 23:40
eskiden yapmıştım bu büyüyü

ggmm
19.04.2014, 02:54
Merak ettiğim mezar kullanılarak yapılan uygulamalarda, o mezar rahatsız edilmiş olmuyor mu? neden böyle bir duruma aracılık etmiş olsun o ölen kişi.. yani o kişinin de ruhu devreye girer kabul etmeyebilir bunu yani. farklı enerjiler işin içine girmesin..
hepsi mantıklı tek kafamı kurcayalan adı üstünde zaten ölmüş kişi 'mezar' bile olsa birisinin yattığı yer sonuçta.
merak ediyorum aydınlatırsanız sevinirim.