PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstemediğiniz birini uzaklaştırmak için çok etkili.

Osmanlı Torunu
08.03.2011, 20:45
istemedıgın yanından kalkıp gıtmesını ıstedıgın yada gondermek ıstedıgın bırını uzaklastırmak sana zarar vermesını, bısey soylemesını engellemek ıcınde kullanılabılır..

''tebbet yeda ebı lehebıvvetebbet ........''
bosluga yanı sonuna okısının ısmını soyleyın bılmıyorsanız okısıye yine ıcınızden soyleyın...sayısı muhım degıl ıcten tekrar yeterlı.kıme soyledıysem bu duayı uzaklastı..herkes ıcın kullanmayın yanınızda ıstedıgınız sevdıgınız kısıler varsa onlar bıle gıdebılır dıkkat edın

Alıntıdır

kaansarp
08.03.2011, 21:42
Kesinlikle deniycemm.. Kolay bir yöntemm,,

VenusDavis
08.03.2011, 23:18
Anlamı Ebu Lehebin eli kurusun, "ve tebbe" kurududa. Bu duayı paylaşımı gördükten sonra biraz araştırdım ve açıkcası şaşırdım. İslam dininden beddua beklemezdim ben.
Bana pek doğru gelmedi ama anlami konusunda bir açıklama yaparsanız gerçekten sevinirim.. :)

janet
08.03.2011, 23:38
ben genelde içimden "ya gaf ya def" diye tekrarlıyorum ve işe yarıyor
bunu da not ettim denemek isterim

lifeoolife
09.03.2011, 01:07
pekı bırını hayatınızdan cevrenızden temellı uzaklastırmak sogutmak ıcın bır yöntem var mı? tehlıke arz edıyorsa ozellıkle

avelmi321
10.03.2011, 00:48
Var yöntem çok basit o sizle konuşmak isteyince sürekli soğuk davran ona fazla muhabbet etme bişey sorarsa üstüne düşme falan filan umursama bi müddet sonra oda seni umursamaz en iyi yöntem :)

_evr_
11.03.2011, 23:00
işe yarıyor teşekkürler..

La-edri
11.03.2011, 23:24
Anlamı Ebu Lehebin eli kurusun, "ve tebbe" kurududa. Bu duayı paylaşımı gördükten sonra biraz araştırdım ve açıkcası şaşırdım. İslam dininden beddua beklemezdim ben.
Bana pek doğru gelmedi ama anlami konusunda bir açıklama yaparsanız gerçekten sevinirim.. :)

Bu surenin inis sebebi, Ebu Leheb'in Rasulullah (sav)'a elin dilin kurusunda teblig yapma yalanci demesinden, ve kendisini gördügü yerde rencide ve zarar verme talebinden dolayi oluyor.. Yani Leheb'in eli kurududa diyor ya.. Esasinda kuruyan O'nun iki eli ile meydana getirdikleridir yani bagdir bahce evdir vsa.. Ve Rasulullah'a bu dende karsi geldigi icin kiyamet günündeki halide bildiriliyor..yani Beddua dan ziyade onun akibetini bildiriyor Allah.
Söyleki "Benim dostuma kötülük edene Ben savas acarim" diyor zaten Allah Kuran'da.. Rasulullah (sav) O'nun Habibi..

Beddua icin denilirki ettiginiz taktirde olurda karsinizdaki hak etmemistir, havada kalmaz kendinize döner.. Bu acidan evet beddua cokda tavsiye edilen sey degildir Islamda,ama Kissas olayi var...

siyahzühre
12.03.2011, 01:33
Güzel açıklamışsınız,syn.La-edri.Bende açıklama yapmayı planlıyordum ki,yazınızı okudum.Açıklamanız güzel ve öz olmuş,ben bu kadarını yapamazdım.Teşekkürler...

Osmanlı Torunu
12.03.2011, 02:24
Ben şahsen denedim oluyor ..

ori24
12.03.2011, 04:14
Kaynağı nedir acaba :) Teşekkürler.

VenusDavis
12.03.2011, 23:43
Bu surenin inis sebebi, Ebu Leheb'in Rasulullah (sav)'a elin dilin kurusunda teblig yapma yalanci demesinden, ve kendisini gördügü yerde rencide ve zarar verme talebinden dolayi oluyor.. Yani Leheb'in eli kurududa diyor ya.. Esasinda kuruyan O'nun iki eli ile meydana getirdikleridir yani bagdir bahce evdir vsa.. Ve Rasulullah'a bu dende karsi geldigi icin kiyamet günündeki halide bildiriliyor..yani Beddua dan ziyade onun akibetini bildiriyor Allah.
Söyleki "Benim dostuma kötülük edene Ben savas acarim" diyor zaten Allah Kuran'da.. Rasulullah (sav) O'nun Habibi..

Beddua icin denilirki ettiginiz taktirde olurda karsinizdaki hak etmemistir, havada kalmaz kendinize döner.. Bu acidan evet beddua cokda tavsiye edilen sey degildir Islamda,ama Kissas olayi var...

Açıklamanız için çok teşekkürler :)
Ama benim anlamadığım bu bir büyü olarak kullanılabilir mi? :S

bittergold
20.05.2011, 01:30
evt etkili ben işyerinde sevmediğim ve yalancı birisi vardı onun niyetine okudum bayaa bi zaman sabrettim devamlı okudum artık umudu kesmiştimki benimle beraber çalıştığı bölümden alınıp başka bir bölüme verildi gitmek istemediği halde mecburen uzaklaştı sadece sabıredip okuyun gerçekten etkisini göreceksiniz. paylaşımın için tşlr

ASU_DE
15.11.2011, 14:34
şimdi isim söylemeden okunursa etrafımızdaki herkesemi etki eder

miay82
29.11.2011, 01:43
peki farklı şehirde yaşayan birini yasadığın yere getirtmemek için okusan olurmu

tgc
30.11.2011, 12:40
mesela şimdi uzakta olan ama hayatıma müdahale etmesini istemedğim kişi için okuyabilir miyim?

mehmet970
28.12.2011, 22:59
İşte ben bunu istiyordum ohh ..