PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kendinden soğutma

AphraeL
14.03.2010, 17:11
Forumda konuyla ilgili pek birşey bulamadım. Birinin kendiliğinden sizden soğuması için bir yol var mı acaba. Ancak bunun karşıdaki kişiye eziyet azap verecek bir yöntemle olmasını istemiyorum. Olabildiğince doğal bir şekilde benden soğuyup hayatına kaldığı yerden devam etsin istiyorum. Ne önerirsiniz?

Şimdiden teşekkurler..

XTX
14.03.2010, 20:01
Selam, benim uyguladığım ve faydasını gördüğm bir yöntem var belki sizinde işinize yarayabilir. kendinizden uzaklaştırmak istediğiniz kişinin adını ve soyadını bir kağıda yazılıyor. Bu kişiyi gözünüzün önüne getirip düşünerek 7 Fatiha ve 11 İhlas surelerini okuyup o kişiye karşı üflüyorsunuz. Daha sonra bu kağıdı hiç el değilmecek şekilde yüksek ve karanlık bir yere üzerinde ağırlık olacak şekilde bir yere koyulması gerekiyor. Süresi 40 gün devam ediyormuş, daha sonra takrarlanması gerekiyormuş.... Ben bu yöntemi kullandım ve faydasını gördüm diyebilirim. Bir uygulama daha var, 1378 defa Kale Haza Firaku Beyni ve Beynek.... bunu denemedim ama deneyenler olumlu sonuç aldıklarını duymuştum. Umarım sizin içinde faydalı olabilir. Bu uygulamalar sizin için yeterli olmazsa, sitemizde tecrübeli arkadaşlarımız size mutlaka yardımcı olurlar.

AphraeL
14.03.2010, 20:36
Emeğiniz için teşekkürler..
Karşımdaki kişi benden kopmamaya o kadar endekslenmiş durumdaki ne ne kadar işe yarayacak emin değilim :(

Kontejyan
14.03.2010, 20:41
Emeğiniz için teşekkürler..
Karşımdaki kişi benden kopmamaya o kadar endekslenmiş durumdaki ne ne kadar işe yarayacak emin değilim :(
Talep ettiginiz sıkıntılı ve ugraş gerektiren bir işlemdir, ancak basite indirgenmiş bir metot vereyim faydasını göreceginizi umuyorum yeterki tam ihlas ile yapınız... Bu kişi ile karşılaştıgınızda 45 cm'den daha yakın hal alın, iki kaşı arasına odaklanarak 51 Kez Ya Rahman zikredin ve niyetinizi ettikten sonra hafifce yüzüne karşı üfleyin.. Bu işlemi yapmadan önce bikaç gün sürekli El RAHMAN zikredin ki çok azda olsa tecellisinden güç kazanın..

AphraeL
14.03.2010, 20:59
teşekkür ederim.. Elinize sağlık..
Bunu en erken temmuzda yapabilirim maalesef kendisi şehir dışında benimde gitme durumum yok :(

bloodlife
14.03.2010, 22:51
Forumda konuyla ilgili pek birşey bulamadım. Birinin kendiliğinden sizden soğuması için bir yol var mı acaba. Ancak bunun karşıdaki kişiye eziyet azap verecek bir yöntemle olmasını istemiyorum. Olabildiğince doğal bir şekilde benden soğuyup hayatına kaldığı yerden devam etsin istiyorum. Ne önerirsiniz?

Şimdiden teşekkurler..

neden hemenden büyü ye basvurmak istiyorsun ki mesela ılgısız davranarak bu işi çözebilirsin erkek ise sogutacagın kişi ılgısız lık durumunda anlar zaten eyer bayan ise asık falan ise anlar. Ama farzedelim ki anlamadı o zaman basvurursun buyuye

ben genel de ara sogutmayı ayırma işlemlerinde kullanırım ama nefret eder dercesinde oluyor senin işin de de ara sogutulur fakat acı cekermı bılemem ama senden nefret eder senden tiskinir bu işi yaparken iyi düşün ara sogutursun ama pısman olursan gerı donusu olmaya bılır arayı ısındırma arayı sogutmaktan daha zor

AphraeL
14.03.2010, 23:37
Niyetim kesinlikle ona kötülük etmek değil, öncelikle bunu tekrar etmek istiyorum. Evet ilgisiz davranarak onu kendimden soğutabilirim ancak bu süre zarfında yine acı çekecek, sürekli düşünecek kafa yoracak neden böyle davrandığıma dair. Ki bu o insana yapılmış büyük bir haksızlıktır benim gözümde, böyle oyalar gibi, oynar gibi.. Ya da herşeyin bittiğini münasip bir dille anlatırım.. Ama her iki şekilde de acı çekecek. Hatta senin önerdiğin ilgisiz davranma yöntemiyle iki kez acı çekecek.. Önce durumu düzeltmeye çalışırken acı çekecek sonra herşeyin bittiğini anlayınca bir kez daha acı çekecek. 4 seneden fazladır süren birlikteliğimizden sonra bunu onun için en acısız şekliyle yapmak ve durumun hayatına verebileceği zararı minumuma çekerek yapmak istiyorum. Yani yok mudur bir yolu artık bir gün sabah kalktığında onunla olmuyor demesinin, sanki bu çok normal birşeymiş gibi algılamasının yolu, doğanın kanunu bu, nasip derdirtmenin yolu. Eğer bunu kendisi isterse bende acı çekmediği için vicdanımın sesini susturmuş olurum.

Zaman ayırıp yorumlarını, fikirlerini paylaşan herkese teşekkürler..

XTX
15.03.2010, 14:56
Sizi çok iyi anlıyorum, arkadaşlarımız da ellerinden geldiğince size yardımcı olmaya çalışmışlar sağolsunlar. Uzaklaşmasını ve soğumasını istediğiniz kişinin acı çekmesini haklı olarak istemiyor olabilirsiniz. Benim durumum sizinkine göre daha farklı olduğu için ben birinci yöntemi denedim ve çok olumlu sonuç aldım, başka seçeneğim kalmamıştı. Bana hayatımı zindan eden ve beni sürekli rahatsız eden, hayır kelimesinden anlamayan, bana ve aileme saygısı olmayan bu kişiden ancak bu yöntemle kurtulabildim, ama içten ve inanarak uyguladım. Sonucunda istediğim gibi benden uzaklaştı ve benden yaptıkları için özür dileyerek daha uzak şehire taşındı.. Sizin için de hayırlısı olsun, kolay gelsin...

AphraeL
15.03.2010, 20:06
Teşekküler yorumlarınız için.. Sevindim sizin adınıza herşeyi yoluna koyabilmişsiniz. Allah herkesin gönlüne göre versin..

lifeoolife
06.03.2011, 19:50
soğutma ile ilgili arama yapınca bu konuya ulastım.yenı konu açamayıp burdan yazmam daha uygun sanırım.
benimde benden soğumasını hayatımdan cevremden uzaklasmasını ıstedıgım bırı var.esımle sorunlarımız var ayrı yasıyoruz davamız suruyor ama yınede toparlamaya calısıyordum,sözettıgım kişi ise bana takmıs durumda.saplantılı bır sekılde aşık bana.yıllar oncesınden kalan bı saplantı soz konusu.guzellıkle her yolu denedım olmuyor.umrunda degıl.çok nufuzlu bırı dar edecek bana dunyayı.dort gozle bosanmamı beklıyor.bılıyorumkı bosandıgım an dahada yapısacak belası ıkıye katlanacak.ne olur bıldıgınız yontemlerı soyleyın.ustelık bu kısı evlı ben esını bılıyorum sagda solda aglasıyo esının ıona olan ılgısızlıgınden.bosanma safhasındalar.ıkı yuvanında kurtulması ıcın lutfen uygulayabılecegım yada uygulayabılecegınız yöntemlerı paylasın.kucuk bır kızım var.kendımı zerre kadar dusunmuyorum suan tek derdım o

salemesed
09.03.2011, 01:01
Selam, benim uyguladığım ve faydasını gördüğm bir yöntem var belki sizinde işinize yarayabilir. kendinizden uzaklaştırmak istediğiniz kişinin adını ve soyadını bir kağıda yazılıyor. Bu kişiyi gözünüzün önüne getirip düşünerek 7 Fatiha ve 11 İhlas surelerini okuyup o kişiye karşı üflüyorsunuz. Daha sonra bu kağıdı hiç el değilmecek şekilde yüksek ve karanlık bir yere üzerinde ağırlık olacak şekilde bir yere koyulması gerekiyor. Süresi 40 gün devam ediyormuş, daha sonra takrarlanması gerekiyormuş.... Ben bu yöntemi kullandım ve faydasını gördüm diyebilirim. Bir uygulama daha var, 1378 defa Kale Haza Firaku Beyni ve Beynek.... bunu denemedim ama deneyenler olumlu sonuç aldıklarını duymuştum. Umarım sizin içinde faydalı olabilir. Bu uygulamalar sizin için yeterli olmazsa, sitemizde tecrübeli arkadaşlarımız size mutlaka yardımcı olurlar.
sizin yönteminiz bana cok basit geldi ve bunu yapıcam ki yapmak zorundayım o kişinin benden kesinlikle soguması gerek cünkü en yakın dostumla aramı bozucak nerdeyse.ben şunu söylemek istiyorum ben daha önce büyü yapmadım ve bu ilk kez olucak.açıkcası üç hafrfliler falan usallat olur mu bu yüzden cok korkuyorum..bilgilendirirseniz sevinirim

ori24
09.03.2011, 01:02
Gidip yanında hoşlanmadığı şeyleri yapın sık sık soğur herhalde yani ben olsam soğurum.

XTX
09.03.2011, 13:50
sizin yönteminiz bana cok basit geldi ve bunu yapıcam ki yapmak zorundayım o kişinin benden kesinlikle soguması gerek cünkü en yakın dostumla aramı bozucak nerdeyse.ben şunu söylemek istiyorum ben daha önce büyü yapmadım ve bu ilk kez olucak.açıkcası üç hafrfliler falan usallat olur mu bu yüzden cok korkuyorum..bilgilendirirseniz sevinirim
Göbül rahatlığıyla bu yöntemi uygulayabilirsiniz, ne büyüye nede üç harfli musallatına neden olmuyor. Ben denedim ve gerçekten faydasını gördüm, çok yapışkan birisiydi kurtulmam mümkün değildi, sonunda bu yöntemi uygulayarak kurtuldum. İnşallah sizin içinde çok faydalı olur ve rahatlarsınız birde abdestli olarak okursanız daha etkili olacaktır.. Sevgiler..

yara
09.03.2011, 14:22
benimde kurtulmak istediğim bir kişi var birsürü dua okudum formül denedim ama yok.yanında hep istemediği seyleri yapıyorum sürekli kavga gürültü ama nuh diyor peygambeer demiyor ayrılmıyor benden.ensonunda büyüye başvuracağım çünkü kesin bişey gerekli

salemesed
10.03.2011, 00:25
Gidip yanında hoşlanmadığı şeyleri yapın sık sık soğur herhalde yani ben olsam soğurum.
bende hep kötü davranıyorum ama ben kötü davrıkca istemedikce daha cok hosuna gidiyo herhalde.yani kötü davransam da olmucak iyi davransam da en iyisi bu duayı okumam.

Göbül rahatlığıyla bu yöntemi uygulayabilirsiniz, ne büyüye nede üç harfli musallatına neden olmuyor. Ben denedim ve gerçekten faydasını gördüm, çok yapışkan birisiydi kurtulmam mümkün değildi, sonunda bu yöntemi uygulayarak kurtuldum. İnşallah sizin içinde çok faydalı olur ve rahatlarsınız birde abdestli olarak okursanız daha etkili olacaktır.. Sevgiler..

oh be cok rahatladım bunu duyunca :) :) kesinlikle denicem cok teşekkür ederim:).Umarım bende kurtulurum..

biraz fazla soruyorum ama son sorum daha olucak :)
kağıdı el değmeyecek yerde saklanacak 40 gün sonra tekrarlanacak dediniz ya.Benim bu duayı sadece bir gün okumam gerek di mi yani 40 gün de devam etmicek.Ve siz 40 gün sonra yine tekrarladınız mı?Eğer 40 gün içinde benden soğursa tekrarlamama gerek kalmazsa o sakladığım kağıdı napıcam?

XTX
10.03.2011, 13:53
biraz fazla soruyorum ama son sorum daha olucak :)
kağıdı el değmeyecek yerde saklanacak 40 gün sonra tekrarlanacak dediniz ya.Benim bu duayı sadece bir gün okumam gerek di mi yani 40 gün de devam etmicek.Ve siz 40 gün sonra yine tekrarladınız mı?Eğer 40 gün içinde benden soğursa tekrarlamama gerek kalmazsa o sakladığım kağıdı napıcam? Selam..ilk önce abdestli olarak bir kağıda onun adını ve soyadını yazıyorsun, arkasından o kişiyi düşünerek bu duaları okuyup kağıda onun ismine üflüyorsun..bitirdikten sonra o kağıdı karanlık hiç el değmiycek yüksek bir yere ve üzerine ağırlık olacak şekilde bir yere koyuyorsun..evet süresi kırk günmüş..daha sonra kırkıncı günün sonunda o kağıda bu okumaları tekrar edip tekrar yerine koymalısın..o kişi senden uzaklaşmaya soğumaya başlamasından iyice emin olduktan sonra bu kağıdı bir saksının dibine veya ayak basılmayan bir toprağın içine gömülmesi gerekiyor..ayrıca duaları okurken kesinlikle inanarak ve onun senden uzaklaşmasını soğumasına niyet ederek başlamalısın..ben faydasını gördüm, çok uzaklara gitmesini ve benden kopmasını diledim ve oldu, yine seni sıkarsa devam et çok faydalı...umarım rahatlarsın...sevgiler..

salemesed
10.03.2011, 22:46
Size de selam.Ne kadar tesekkur edersem az cok yardımcı oldunuz cok tesekkur ederim.Ben de okuyup o kişinin yüzüne üflenicek sanmıştım nasıl üflücem diye düşünüyodum ama öyle değilmiş anladım.Uzaklasmasını cok istiyorum hic hoslanmadıgım bi kişilik inşallah işe yarıcaktır sizin sayenizde..
Tekrar tesekkürler..:)) :)

ozledim
11.03.2011, 16:41
merhaba arkadaşlar benim sorunumda arkadaşlarla hemen hemen aynı benim eşimle problemim var istemediğimi söylediğim halde peişimi bırakmıyor öldürmekle tehdit ediyor ne yapacağımı şaşırdım kendiliğinden beni bırakıp gitmesini istiyorum lütfen bana yardım ederseniz size bol bol dua ederim şimdiden teşekkür ederim

XTX
12.03.2011, 14:39
Size de selam.Ne kadar tesekkur edersem az cok yardımcı oldunuz cok tesekkur ederim.Ben de okuyup o kişinin yüzüne üflenicek sanmıştım nasıl üflücem diye düşünüyodum ama öyle değilmiş anladım.Uzaklasmasını cok istiyorum hic hoslanmadıgım bi kişilik inşallah işe yarıcaktır sizin sayenizde..
Tekrar tesekkürler..:)) :)
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..İnşallah faydasını görür ve rahatlarsınız, ben teşekkür ederim dikkate değer bulduğunuz için..Sevgiler..

XTX
12.03.2011, 14:41
Tekrar tesekkürler..:)) :) Rica ederim, size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..İnşallah faydasını görür bir an önce rahatlarsınız..Asıl ben teşekkür ederim, dikkate değer bulduğunuz için.. Sevgiler..

Hernandes
17.06.2011, 14:06
Buyrun

Size Rahatsızlık Veren Birini Uzaklaştırmak İçin Maji Uygulaması - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" (http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=20172)

Enam07
19.09.2011, 12:35
Sanırım herkez aynı durumdan muzdarip benim durumum da sizinkilere benzer aynı yapışkanlık ,laftan anlamama, bana ve aileme karsı saygızılık ve hatta dahada ilerisi bizde şiddet ve tehtid*te var. Kurtulmak istiyorum bunun için bazı yerlerde araştırma yaptım belki işinize yarar bir durum olabilir. 21 kere Fil Suresini bir miktar diri tuza (tursu kurarken kullandıgımız tuz'u) anne adı ve kendi adını söyleyerek okuma yapın daha sonra bu okuduğunuz tuzu onun üzerinden geçebileceği basabileceği bir yere serpiştirin yada bir miktarda olsa suyun içine atın ve o sudan içmesini saglayın. Ben denedim henüz 3gün oldu ben bunu yaptıgımda da yaptıktan sonraki 3günde yanında oldugumdan sanırım henüz bir etkisini görmedim. Yine de bilgi olsun diye veriyim dedim ;))

BERÇEM
14.10.2011, 10:59
merhaba site yöneticilerinden biriyle iletişime geçmem mümnkün mü