PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm Dilekler İçin Şahmeran Duası

Sayfa : [1] 2

URUMHAMATAHAYİL
10.06.2008, 17:21
işte şehmeran duası 7 kere ardarda 3 gün boyunca okuyun bu dua anadoluda yılanların eve girmemesi yada tarlada vs vs gibi yerlerde yılanların saldırısına uğramamk için okunurmuş

şehmeranın diğer bir özelliğide dilekleri gercekleştirmesidir bollluk ve bereket vermesidir bu dua dediğim şekilde okunursa 40 gün içinde gercek olurmuş

bu dua ile ilgili olarak başlarken şehmeran aşkına diYerek başlamak gerektiğine dair bir inaç vardır benden söylemesi uygun değildir

Allahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum.Allahula ilahe illa Huvel aliyul Hakim.
Allahu la ilahe illa huves Semiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim
Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad.Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.
Allahu la İlahe illa Huve Raufur Rahim.Allahu la ilahe illa Huvel Aziz’ur Rahim.
Allahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu.Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.
Allahu la ilahe illa Huvel Fetta’ul Alim.Allah’u la ilahe illa Huvel Aziz’ul Alim.
Allahu la illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan.Allahu la ilahe illa Huvel Kadir’ul Kahiru.
Alahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş’il Azim.
Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs.Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.
Allahu la ilahe illa Huvel Bais’ul Varis.Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.
Huvel Hayy’u la ilahe illa Huve Fadi’u MuhlisineLehuddiyn. Subhane birahmetike ya erhammerrahimin.Velhamdu-lillahi Rabbil alemin.

külkedisi
24.12.2008, 14:54
ben şahmeran duasının sevdiğine kavuşma duası olarakta biliyorum,benim bildidiğim 3 gün boyunca günde 61 defa şahmeran duası okunursa sevdiğin seni büyük bir aşkla severmiş ve kavuşurmussunuz.

Sellenay
24.12.2008, 15:10
Birileri bolluk ve bereket mi dedi. Yaşasın hemen okumam gerekli. :hurray::willy_nilly::boat::nopity:

dilem
24.12.2008, 19:21
simdi hangisini yapalim urum ne diyorsunbu konuda? külkedisi haklimi ???

Yesil Cingene
24.12.2008, 19:23
Bir de bu duanın bir sakıncası var mıdır sormak isterim. :oops:

azrael
24.12.2008, 21:57
benim bildiğin hiçbir duanın sakıncası olmaz. ama tabiki uygun saatlerde okumak en iyisidir.

Yesil Cingene
24.12.2008, 22:13
benim bildiğin hiçbir duanın sakıncası olmaz. ama tabiki uygun saatlerde okumak en iyisidir.
Şahmeran aşkına diyoruz ya o bakımdan sordum.

peril
27.12.2008, 15:41
ben şahmeran duasının sevdiğine kavuşma duası olarakta biliyorum,benim bildiğim 3 gün boyunca günde 61 defa şahmeran duası okunursa sevdiğin seni büyük bir aşkla severmiş ve kavuşurmuşsunuz.

oda olabilir :D:D:D ama bu duayı en kısa sürede okuyacağım tabi basta ezberlemem gerek:D:D:D

HOZEN
03.01.2009, 18:17
BEN DAHA YENİ BAŞLADIM DUAYI OKUMAYA VE DAHA İLK OKUMAMDA İSTEDİĞİM OLDU.1 AYDIR AYRI OLDUĞUM SEVGİLİM ARADII ŞİMDİİ :))) İNANMIYORUMMMMMM ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUNN :hurray:

peril
03.01.2009, 18:55
BEN DAHA YENİ BAŞLADIM DUAYI OKUMAYA VE DAHA İLK OKUMAMDA İSTEDİĞİM OLDU.1 AYDIR AYRI OLDUĞUM SEVGİLİM ARADII ŞİMDİİ :))) İNANMIYORUMMMMMM ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUNN :hurray:

günde kaç defa okuyorsun 7 mi 61 mi :D

HOZEN
04.01.2009, 23:02
Peril canımm :) ama benim yazdığım gerçek...Yoğun ve inanarak okudum...Sen de oku ...Sadecee 1 kere canımm.okk:Angel_anim: aradı ve sonrasında da görüştük.Yani artık tekrar beraberiz.İstediğim gbi dilediğim gibii .

peril
04.01.2009, 23:45
peril canımm :) sanırımm dalga geçiosunn.amaa benim yazdığım gerçekk...yoğun ve inanarak okudumm...Sende oku ...sadecee 1 kere canımm.okk:Angel_anim: aradı vee sonrasında da görüştük.yani artık tekrar beraberiz.istediğim gbi dilediğim gibii .

Yanlış anladın urum günde 7 kez 3 gün boyunca demiş bir baska üyede güde 61 kez 3 gün boyunca okunursa sevdigin kişi seni sever demiş ondan 7 mi 61 defa mı dedim yanlış anlamayalım lütfen...

psikopat
05.01.2009, 11:14
Ya peril yanliş anlamişlar seni ..çok görme mutluluktan:)allah daim etsin hozencim..dua isteyen varsa benndeee çoooook arkadaşlar...bunlari araştirmaktan alim olcam valla...şaka değil arkadaşlar gerçek valla....:)

HOZEN
05.01.2009, 12:32
Ok.yanliş anlamiş olabilirim. :) soruna cvp yazdim sanirim.

lorenya
06.01.2009, 21:32
çok heyecanladım:Dpaylaşım için çok çok teşekkürler..okumadan önce abdest aldınız mı???

selenim
07.01.2009, 00:47
vallahi tutarsa dileyin benden ne dilerseniz...hozan cidden oldumu dileğin ciddimisin yaaa:(

selenim
07.01.2009, 00:49
psikpat daha kesin bildiğin bi dua varmı yada tılsım gibi buyu bile olur..
bunuda deniyeceğim...inanmak çok önemli değilmi...

dilem
07.01.2009, 01:33
bence en önemlisi inanmak inanmadan hicbirsey olmaz..özellikle dualarda!:)

kar tanesi
07.01.2009, 18:11
peki bu duayı var olan:oops: süren bir ilişkide yani eşler arsı aşkı sevgiyi alvlendirmek için okuyabiliyormuyuz lütfen acele cevappppp yazın

HOZEN
08.01.2009, 13:25
vallahi tutarsa dileyin benden ne dilerseniz...hozan cidden oldumu dileğin ciddimisin yaaa:(

evet. çok ciddiyim.Oldu ve şu an hala beraberiz . Hee ne kadar böle devam eder bilemem :) amaa .dediğin gibi canım belki sadece bi tesadüfdür ama duaya inanıyorum onun gücünee :)

oksana
08.01.2009, 14:53
Duai şahmeranı 3gün 61 defa aşk için, günde 41 defa niyet için, günde 7 defa nazar için diye biliyorum ama.

selenim
08.01.2009, 15:49
Kalpten istenen niyet bu dua ile birleşirse ve istenen şeye tamamen odaklanilirsaa her dilek gerçekleşir..

kar tanesi
10.01.2009, 20:51
Eşler arası aşkı güçlendirmek için okunur mu?

aysari
10.01.2009, 21:21
Bu duada Allah'a değişik isimleriyle sesleniyorsunuz bu isimlerin hürmeti için dileğinizin kabul olması için dua ediyorsunuz.Önemli olan sizin inancınız ve niyetinizdir diye düşünüyorum..

rebellious
02.02.2009, 21:06
Urum güzel paylaşımın için öncelikle teşekkürler ok tarifi anladım 3 gün ard arda 7 kere okuyacaz peki sormak istediğim şu besmele çekecek miyiz başlarken?

vade
13.02.2009, 20:04
Paylaşım için teşekkürler.

gizlimabetperisi
14.02.2009, 01:04
Her kim ki kısmet için okursa kısmeti açılır, satılamayan mal için okursa kısa zamanda satılır. Herhangi bir niyet için okunsa ol niyeti hasıl olur. Bu duanın azameti çok büyüktür. Okuyan kimse hiç bir zaman mahrum kalmaz. Çok defa denenmiştir.
7 Gün aralıksız devam edin bu askarisidir.
İş için 7 gün,
Satılamayan mal için 11 gün,
Kısmet için 21 gün.

Bir hacıteyze anneme fotokopi şeklinde vermiş ve lütfen herkesle paylaşın demişti. Ben okuyorum. Allah dualarımızı en hayırlısı ile bütünün ve şahsımızın hayrına olacak şekilde kabul etsin. Amiiinnn.

gülden
14.02.2009, 01:14
Peki aşk için ne kadar?

bonussimo
14.02.2009, 23:20
Gizlimabetperisi asgari 7 gün olarak dedi ama konuyu açan kişi aşk için 3 gün boyunca 61 defa demişti. Hangisi doğru acaba?
Eğer 7 gün aralıksız okuyacaksak -aşk için- kaç defa okumalıyız? Engin Bilgilerinizle bizleri bilgilendirdiğiniz için siteye ve değerli üyelere şahsen Teşekkür ederim.

gizlimabetperisi
18.02.2009, 00:23
gizlimabetperisi askari 7 gün olarak dedi ama konuyu açan kişi aşk için 3 gün boyunca 61 defa demişti. Hangisi doğru acaba?
Eğer 7 gün aralıksız okuyacaksak -aşk için- kaç defa okumalıyız? Engin Bilgilerinizle bizleri bilgilendirdiğiniz için siteye ve değerli üyelere şahsen Teşekkür ederim.

Bendeki bilgilerde kısmet için 21 gün diyor.
Bence her ikise de doğrudur.

marmarisli48
18.02.2009, 05:16
Bu duanın tam okuma şekli nasıldır abdest yada namaz kılmamız gerekiyormu? Başlamadan besmele çekiyor muyuz arkdaşlar yardımcı olur musunuz?

bonussimo
23.02.2009, 19:40
Arkadaşlar bu Şahmeran Duası mucizevi birşey. Ya ben sadece 2 gün yaptım. Açıkçası tüm umudumu yitirmiştim. Ayrılık vakti tam geldi geliyor derken kız arkadaşım aradı ve şu an herşey yolunda. Bir de sürekli "Allahumme ya Vedud"u tekrarladım. Şahmeran aşkına falan demedim. Allah rızası için yaptım ve Allah'ın kabul edeceğine inanarak yaptım. İlk gün Hacet namazıyla başladım Şahmeran'a. 2.günden sonra bıraktım. Çünkü o saatten sonra döneceğine inanmak benim için çok güçtü. Ama dönmesini istediğim kişi ertesi gün bana mesaj gönderdi. Bu Şahmeran Duası etkili ama ondan daha önemlisi dua edilirken niyet ettiğin şeyin olacağına tüm inancınla bağlanmaktır. Ben inancımı yitirdiğim anda bıraktım zaten; çünkü inanmadıktan sonra ne okursan oku boştur bence. İlk 2 gün oldukça çok inanmıştım. Çok şükür şu an çok mutluyum. Siteye ve Değerli Üyelere bir kez daha teşekkür ediyorum.

neill
24.02.2009, 13:29
bonussimo arkadaşım 2 gün boyunca günde kaç kere okudun?

beltinge27
24.02.2009, 14:44
arkadaşlar şahmeran duasını iş için okusam olurmu? sevdiğim yok :)

yaren81
24.02.2009, 16:27
Cok sevindim arkadaşım allah bozmasın.Darısı bizim başımıza inşallah.Bende mi okusam acaba :Angel_anim:

yaren81
24.02.2009, 16:33
Evet bonussimo günde kaç kere okudun arkadaşım

bonussimo
24.02.2009, 21:49
Arkadaşlar ben hergün 7 kez okudum. Aylarca aramızdaki ilişki arkadaş sınırındaydı, ona deli aşık olduğumu bildiği halde. Ama ilişkimizi bu şekilde sürdürmek bana acı veriyordu. Zira aşık olduğun kişiye arkadaş gibi davranmak gerçekten çok acı. En sonunda bu acı o kadar dayanamaz oldu ki benim için intiharı bile düşünür hale geldim. Ama bunun kaçmak olduğunu anladım ve dine, Allah'a daha çok sığındım. Umudumu yitirdiğim bir zamanda, İki gün önce kendisi mesaj yazdı ve bana olan duygularını itiraf etti.(Bana yazdığı ilk mesajdı) Bugünse ilk defa yüzüme karşı beni sevdiğini söyledi. Tam 6 ay boyunca beni sevmesini bekledim ve son 3 gündür istediklerim oldu. Çok şükür Allah'a

yaren81
25.02.2009, 03:06
Allah bozmasın canım.Gönlünce olsun herşey

Doganay
25.02.2009, 13:29
Allah sevginizi artırsın çok sevindim

gülden
25.02.2009, 14:12
ark ben namaz kılmadan inanrak içten okudum ama kabul olur mu gene de acaba?

simlaa
25.02.2009, 14:19
Ben bir şey soracağım ben baslarken hacet namazı kıldım ama bu şahmeran aşkına derken ki kısmı anlamadım ben gunde 7 kere okuyorum bu 7 kereye başlamadan besmele cekıyor muyuz? Çektikten sonra her defasında yanı 7 kere sahmeran aşkına dıyor muyuz birisi bu konuda yardımcı olabılır mı acaba?

Admin Notu:
Berbat bir Türkçe ve berbat bir imlaya sahipsiniz, forum olarak bu konuya oldukça özen göstermekteyiz bu seferlik görmezden gelip hatanızı düzeltiyorum fakat lütfen bir dahaki sefere daha dikkatli olun...

Doganay
25.02.2009, 14:22
[color=orange:1igyzjul]
bu dua ile ilgili olarak başlarken şehmeran aşkına diYerek başlamak gerektiğine dair bir inaç vardır benden söylemesi[/color:1igyzjul]

Urum bunun sadece bir inanç olduğunu belirtmiş, bence Allah adına okumanız daha etkili olur. Zaten duada Allah'ın isimleri geçiyor

Doganay
25.02.2009, 14:26
ben bişey sorucam ben baslarken hacet namazı kıldım ama bu şahmeran aşkına derkenki kısmı anlamadım ben gunde 7 kere okuyorum bu 7 kereye başlamadan besmele cekıyomuyuz cektıkten sonra her defasında yanı 7 kere sahmeran aşkına dıyormuyuz bırısı bu konuda yardımcı olabılırmı acaba

İsterseniz başında bir kere besmele çekin, isterseniz her defasında çekin

simlaa
25.02.2009, 14:42
İsterseniz başında bir kere besmele çekin, isterseniz her defasında çekin
Pekiyi bu sahmeran askına kısmı için bana yardımcı olabılır mısınız o kısım nasıl oluyor her defasında mı yoksa 1 kere mı söylenecek?

Doganay
25.02.2009, 14:51
Şimdi şöyle düşünün besmele bir işe Allah'ın adıyla başlamaktır. Bir duaya besmele ile başlamak Allah'ın adını anarak başlamaktır. Orada nasıl başında bir kere besmele çekip 7 defa okuyabiliyorsanız veya her 7 sinin başında da besmele çekiyorsanız. Burada da aynı. Ama garantiye almak istiyorsanız her defasında söyleyin, içiniz rahat etsin, çünkü okurken sizin haliniz de önemli.

Bir de şahmeran aşkına diye başlamanın halk arasında sadece bir inanış olduğunu Urum belirtmiş zaten, o yüzden ben yinede besmele çekin derim, sonuçta alan da veren de Allah. Müslüman değilseniz şahmeran aşkına diyerek başlayın size kalmış, isterseniz sadece ilkinde bir kere söyleyerek 7 defa şahmeran duasını okuyun isterseniz her defasında başında bir kere olmak üzere tekrar edin.

simlaa
25.02.2009, 14:57
Tesekkur ederım cok yardımcı oldun hersey allah ısterse olur allah razı olsun senden dostum.

Doganay
25.02.2009, 14:59
hepimizden.. yardımcı olabildiysem ne mutlu

bonussimo
25.02.2009, 19:13
Allah bozmasın canım.Gönlünce olsun herşey

Allah sevginizi artırsın çok sevindim

Allah razı olsun.Çok teşekkür ederim. Sizinde herşey gönlünüzce olsun. Ayrıca söz konusu sevdiğim kıza bugün sevgilim olurmusun dedim. Bu ona ettiğim 2. teklifimdi. Bu sefer memnuniyetle kabul etti beni. Şu an çok mutluyum. Hayatımda bu kadar mutlu olduğumu nadir hatırlırlıyorum. Allah'a çok şükür.

PUNKY
25.02.2009, 22:22
Allah razı olsun.Çok teşekkür ederim. Sizinde herşey gönlünüzce olsun. Ayrıca söz konusu sevdiğim kıza bugün sevgilim olurmusun dedim. Bu ona ettiğim 2. teklifimdi. Bu sefer memnuniyetle kabul etti beni. Şu an çok mutluyum. Hayatımda bu kadar mutlu olduğumu nadir hatırlırlıyorum. Allah'a çok şükür.

Çok sevindim, harika bir haber tebrik ediyorum...

yaren81
25.02.2009, 22:30
Çok sevindim canım allah tamamına erdirsin.Darısı bize inşallah

bonussimo
27.02.2009, 00:57
Çok sevindim, harika bir haber tebrik ediyorum...

Çok sevindim canım allah tamamına erdirsin.Darısı bize inşallah

Yardımlarınız ve ilginiz için hakikaten çok soğolun arkadaşlar. Zira sizler başkalarının mutluluğunu paylaşarak mutlu olmayı hakeden insanlarsınız. Sevgili dostlarım, Allah sizlere ve sevdiklerinize mutsuzluğu tattırmasın, inşallah. Ya Rabbim Duası kabul olanlarda eylesin hepimizi.

xxbademxx
28.02.2009, 19:10

mutluluğun daim olsun arkadaşım allah tamamına erdirsin ve senin için hayırlı olsun

Bump: bende niyetimi ettim 3 kere tekrarladım 6.kere okurken eşim aradı akşama bir şeyler yapalım uzun zamandır birşeyler yapmadık çıkalım eğlenelim hava alalım dedi 7 tamamladım ilk yapmamda ama cani gönülden ve tam anlamıyla niyetini istemek lazım inşallah birşeyler düzelir ve daim olur benim için çok üzdü çok yıprattı 7 güne kadar devam edeceğim.

Bump: bende niyetimi ettim 3 kere tekrarladım 6.kere okurken eşim aradı akşama bir şeyler yapalım uzun zamandır birşeyler yapmadık çıkalım eğlenelim hava alalım dedi 7 tamamladım ilk yapmamda ama cani gönülden ve tam anlamıyla niyetini istemek lazım inşallah birşeyler düzelir ve daim olur benim için çok üzdü çok yıprattı 7 güne kadar devam edeceğim.

bonussimo
28.02.2009, 20:17
mutluluğun daim olsun arkadaşım allah tamamına erdirsin ve senin için hayırlı olsun

Amin kardeşim. İnşallah hayırlı olur. Senin niyetini de Allah kabul eder inşallah ve mutluluğun anlık değil ömür boyu daim olur inşallah. Ben de çok üzüldüğüm zamanlarım oldu; hele hele son 4 ayda sanki 10 yıl falan yaşlanmış kadar yıprandım. Baya bir kilo kaybettim. Ama üzüldüğüme değdi çok şükür. Şimdi eskisinden bile kat kat iyiyim diyebilirim. Öyle ki sevgilime kavuşmamın ardında 1 hafta geçmesine rağmen ilk günkü heyecanımı hala içimde hissedebiliyorum.:) Allah dua edenlerin dualarını kabul etsin, mutluluklarını daim eylesin.

xxbademxx
01.03.2009, 20:18
amiiinnn cümlemizin

gözde
15.03.2009, 23:33
abdest alıyormuyuz arkadaşlar?

azrael
15.03.2009, 23:41
Alırsan iyi olur.

yorgunana
17.03.2009, 13:25
Benim denemediğim tek dua kaldı şimdi bunu deneyeceğim. Zaman zaman vazgeçmek geliyor ama Allah bir iman veriyor yine duaya devam diyorum. saol urum başka etkili dualar varsa yazın arkadaşlar lütfen

yarim06
02.04.2009, 16:21
bu duayı ne zaman okuyoruz bellı bır zamanı var mı gece mı gunduz mu cevap yazarsanız sevınırım

Bump: bu duayı okumanın bır zamanı varmı bende okumaa başladım gecelerı okuyorum 61 kezb 3 gun devam edeıcem umarım sevdıgım benı arkadas gıb goren c.t. umarım bana doner dualarınız kabul olsun arkadaslar

Bump: bu duanın uygun zamanı nedır acıl cezp yazarsaız sevınırım ben akşamları okuyorum acokacıl fazla zamanın yokk lutfennnnnn

asagnak
02.04.2009, 18:34
ben denedim arkadaşlar bügün ikinci gün ve dileyım gerceklesiyo galiba allah razı olsun urum

gkcm
05.04.2009, 19:44
arkadaslar bende denıcem bugun abdest almak mı gerekıyor ,,7 kez mı okumucak yoksa 61 kezmı 3 gun boyunca okunucak :S

delirdimmi
06.04.2009, 01:06
bu günlerde bi mucizeye çok fazla ihtiyacım war.kendimi kaybetmek üzereyim canım yanıo gögsümün sol tarafınfa tarifi olmayan bi ateş war sanki..3 aydır bu ateşle boğuşuyorum çözümler üretmeye çalışıyorum ama nafile..allaha sığınıp bi çok kef dualar okudum ama hiç bi sonuç alamadım tam bütün inancımı kaybetmeye başladıım zamanlar içimde tekrar allaha sığınıyorum..bu dua gerçekten oluyormu??lütfen bana yardım edin çok ihtiyacım bu mucizeye..yorumları okudum çok farklı şekillerde yapılmasını söyleyenler war sewdiğim kişinin beni affedip bana dönmesi için 3 gün 7 kez ard ardamı okumam gerekio yoksa 61 defamı?lütfen acil cewap yazın...

kermit
06.04.2009, 12:35
Birincisi : Allah dualarınızı kabul etmek zorunda değil. Zorunluluk denen birşey yok.
İkincisi : Büyüde, duada, tılsımda, havasta; hatta sokakta garanti yok hiç bir şeye, neyin garantisini arıyorsun? Buzdolabı alır gibi olmaz ki bu işler.
Üçüncüsü : İmanın bir kişi için değişiyorsa, bence hiç zorlama. (Havascı olduğum için böyle söylüyorum)

casper72
06.04.2009, 14:48
Diyelimki şahmeran duasına başladık,21 gün oklunması gerkiyor 7şer taneden. son günlere doğru adet dönemi gelirse dua okunmaya devam edilebilir mi? yoksa sil baştan tekrar mı başlamak gerekmekte?

Yesil Cingene
08.04.2009, 01:23
Diyelimki şahmeran duasına başladık,21 gün oklunması gerkiyor 7şer taneden. son günlere doğru adet dönemi gelirse dua okunmaya devam edilebilir mi? yoksa sil baştan tekrar mı başlamak gerekmekte?

Bence, nasıl ki ramazanda oruç tutmaya o dönemlerde ara veriliyorsa, bu duada da öyle yapmak gerekir. Yani diyelim ki 21 gün okuyacaksınız, 15. gün menstruasyon dönemine denk geldi, bitince tekrar 15. günden devam edilebilir bana göre. Yine de iyi bilenler daha doğru cevap verirler.

casper72
08.04.2009, 16:52
Teşşekürler cevabınız için, inşallah denk getirmeden bitirebileceğim allah nasip ederse.

Yesil Cingene
08.04.2009, 22:51
Teşşekürler cevabınız için, inşallah denk getirmeden bitirebileceğim allah nasip ederse.
Rica ederim :) Denk getirmek basit aslında :)

onelya
19.04.2009, 18:46
Arkadaşlar şahmeran duasıyla bağlantılı olduğunu düşündüğüm bişi yaşadım ama cevap bulamıyorum.sevgilimi geri getimek amacıyla bir umut bu duayı okumya başladım.2 gündür okuyorum.bu sabah uynadığığımda kahvaltıdan sonra dışar çıkmak için hazırlandım tam kapıdan çıkarken bir an dondum sanki bi hayal gördüm bu hayalde bi tabut ve o benim tabutum annemle kardeşim ve bir yığın insan ağlıyo bir an gördüm ve geçti.kendime geldiğimde anlam veremedim.dışarı çıkmama kararı aldım ama arkadaşlarıma söz verdiğim için çıktım çıkarken cebime şahmeran duasınıda koydum.gezi esnasında bir derenin önündeydik piknik yapıyoduk irili ufaklı bir çok kaya olan o dereye bir an dengemi yitirerek düştüm.yuvarlandım uzun bir süre o sert kayalara çarpa çarpa.arkadaşlarım kurtardıklarında sadece sağ elim bilekten çıkmıştı.başımı çarpmamam bi mucizeydi ve su hızlı akıyordu.ıslanmıştım sırılsıklam ebimdeki duayı çıkardım ama sadece o kuruydu.bu tatsız olaydan sonra yola çıktık.yarım saat sonra ana asvaltta bir kaç motorlu karşı şeritten geliyo içlerinden biri dengsini kaybederek düştü motorla birlikte bizim arabanın önüne doğru yuvarlanmaya başladı bizde kaza yapıcaktık yada o motorluyu ezicektik.şöförümüzün ustalığındanmı artık nedense ani bir direksiyon manevrasıyla o kişi ve biz ölümden son anda kurtulduk.tabi ben sinir krizi geçirdim şoka girdim bir an.bugün bunları yaşadım ve bunlar neydi bir anlam veremiyorum.şahmeran duasıyla bir bağlantısı varmı o mu korudu beni?kafamda bir soru soru işareti.sağ elim sarılı olarak yinede yazamk bunu sizle paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum.ALLAHA EMANET OLUN

asagnak
19.04.2009, 18:59
allah sızı korumuş ama yinede dualar bittikten sonra baska dualar okumaya baslamayın biraz ara verin çünkü ınsan psıkolojısını baya etkılıyo fazla dua okumak dedıgınız gıbı halissiyonlar görmeye başlarsınız okumalardan dolayı

onelya
19.04.2009, 19:34
dediğiniz doğru olabilir.ama ben buraya yeni üye oldum.ve okuduğum bu dua ilk duam başka dua okumuyorum.bu duayıda zaten 2 gündür okuyorum.amaç sevdiğim kişiye kavuşmak ALLAHIN rızası ve isteğiyle bu duayla yakarmak istedim.tşkler arkadaşım.

zebill
19.04.2009, 22:17
arkadaşlar bişey soracağım ben ilk üye olduğum zamanlarda dualarla ilgili bi sürü yazılar vardı şu duayı oku böle olur bu duayı oku böle olur herhalde kendimi çok kaptırmışım bir haftada bir sürü dua okudum bunun içinde şahmaran duasıda var ama herhalde okuduğum dualar çok ağır geldi çok kötüydüm acaba çok okumamdan dolayı olabilirmi şimdi iyiyim :)

onelya
20.04.2009, 11:46
Bu duayı okudum ama sadece beni korudu.yukarıda anlattığım olaylardan.bugün sevdiğim kişi aradı ve günlerce süren suskunluğu bozdu ayrılmak istediğini söledi bitti dedi.bende artık onu geri getirmek için uğraşmıycam.eğer benim için hayırlı olsaydı yakarışlarım sonuç bulur bana geri dönerdi demekki ALLAH ta razı değil.herşeyde bir hayır vardır diyorum artık.ondan ayrıldığımı düşünemiyordum bile düşündükçe nefesimin kesildiğini,ölücekmiş gibi hissediyordum yapamazmıım gibi geliyodu onsuz.ama okunan dualar insanı rahatlatıyo başka bir güç veriyo hafif şekilde atlatılıyosunuz bunu anladım.hayırlısını isteyin o sizinse yaradan onu anlınıza yazmışsa olur zaten.

mecra
22.04.2009, 18:48
okuduktan sonra önemli bir şey olmadı ama acayip rahatlıyor insan;)

yıldırım78
22.04.2009, 18:51
Merhaba arkadaşlar ,
ben bu duayı ilk gün okudum ve ikinci gün okurken tam olarak 4.veya 5. yi okurken kapı çaldı ve sevdiğim insan çıka geldi.8 gün aranmamışken..

humayun51
26.04.2009, 10:01
arkadaşlar bende çok eski bir kitap var orada şahmaren diye bir dua var ama bu dua ile o dua değişik :hurray:

Yesil Cingene
26.04.2009, 11:13
arkadaşlar bende çok eski bir kitap var orada şahmaren diye bir dua var ama bu dua ile o dua değişik :hurray:
Acaba sizdekini de buraya yazabilir misiniz? Enteresan.. Belki farklıdır. Bir bakalım..

humayun51
28.04.2009, 19:08
hozen arkadaşım ne kadar okursan oku olmaz duayanlış:banghead:

Yesil Cingene
28.04.2009, 21:05
hozen arkadaşım ne kadar okursan oku olmaz duayanlış:banghead:
Yanlışsa doğrusunu veriniz o halde???

3x4y
03.05.2009, 22:25
ben bu duayı burda gördüm okudum hiç olmayacağını düşündüğüm ama çok istediğim bir dileğim vardı 40 gün içinde olur yazıldığı için bu kadar erken beklemiyordum ama bitirdim 3. gün oldu =)) :sifone:

casper72
04.05.2009, 01:32
o sizin dediğiniz dua sanırım bir davet, buradaki ise esma niteliğinde bir dua, bence o tür bilgileri burada vermeniz sakıncalı.. burada yazılan dua etkisi çok büyük ve bildiğim kadarıyla dileklerimiz için çok etkili...

yaralı
04.05.2009, 01:37
bana yardım edin lütfeeeeeeeeeeeen:(

yaralı
04.05.2009, 01:48
benim için bir kurtulma duası önerebilirmisiniz eski sevgilimden kurtulmam lazım cok acil

kemtamin6593
18.05.2009, 00:15
ben sahmeran duasini bundan 2 yil once birisi icin okumustum ama imkansiz biriydi en azindan benim icin ,yani benim onu istememem gerekiyordu ama yinede bu duayi gunde 21 kere okumaya niyetlendim hicbirzaman sayi tamamlanmadi hep sayilari karistirdim yada baska acil bir is cikti birakmak zorunda kaldim okumyamadim anlayacaginiz artik aklim basima geldi arkadaslar biraz uzun oldu biliyorum ama helaliniz icin okuyun o zaman allah in izniyle engelsiz oluyor bence .;)

emine84
14.06.2009, 01:16
bende demin okudum insallah dualarim kabul olur

esesgolcu
23.06.2009, 17:46
aynen tutan varsa bende cok durumdayım 1 aydır mahvoldum acıkcası bırde cıddı bır durum vardı aramızda ona ragmen

gercekden herseye hazırım ınanıyorum cok ıstıyorum yardımı dokunacak arkadslar varsa gercekden beklıyorum

asagnak
23.06.2009, 21:02
Umudunuzu yitirmeyin hersey güzel olacak deyin ilk başta sonrası gelir umarım

şakird
23.06.2009, 23:40
şahmeran duasını ben su anda da aokuyorum fakat ıkındı namazından sonra okuyorum.....

bırde aklınızda bulunsun mutlaka (bır nıyet ıcın ıse yada bır ıse kalkısacagınız zaman) dılegınızın kabulu ve sızın ıcın hayırlı olmasını istiyorsanız öglen namazının farzından sonra 7 kere Fetıh suresı okuyunuz, yalnız ınanarak okumalısınız baska bırsey dusunmeyın...(tecrube sabıttır) arkasından duanızı edıp dılegınızı arz edın allahu teala ya :D

:smash:

şakird
23.06.2009, 23:41
[quote=şakird;42064]şahmeran duasını ben niyetım ıcın okuyorum bu gunlerde fakat ıkındı namazından sonra .............

bırde aklınızda bulunsun mutlaka (bır nıyet ıcın ıse yada bır ıse kalkısacagınız zaman) dılegınızın kabulu ve sızın ıcın hayırlı olmasını istiyorsanız öglen namazının farzından sonra 7 kere Fetıh suresı okuyunuz, yalnız ınanarak okumalısınız baska bırsey dusunmeyın...(tecrube sabıttır) arkasından duanızı edıp dılegınızı arz edın allahu teala ya.....

AsLanDemiR
24.06.2009, 11:16
büyüleri bir dine sabitler yaparsanız aslında hiçbirşey yapmamış olursunuz. fatiha ile filan olacak işler değildir bunlar. büyülerin niyetten çok deneyimi öenmlidir ve has büyü kuvveti. ne yazıkki büyüden bahsedenlerin çoğu inanmadan konuşuyor ve ne yazıkki bir çoğu büyü yapamıyor. büyü basit birşey değildir dikkat edin kanımca.

dualarım
26.06.2009, 19:18
bende bugün bu duaya başladım
ikindi namazından sonra 2 rekat namaz kıldım
rabbime dilegimi söyledim
7 kez duayı okudum
7 gün okucam
paylaşım için teşekkürler

NyMpHs
27.06.2009, 18:50
Ben de okuyup denemek istiyorum bu duayı. Adet dönemim geçer geçmez başlıycam. Sevdiğimi diliyorum hergün Rabbimden. Bu duayı da katarım. Teşekkürler.

kırık kalp
27.06.2009, 19:21
bende basladım bugun hadi hayırlısı bakalım::)

kırık kalp
01.07.2009, 15:12
sahmeran duası ozel gundede okunabılırmı? benım yarım kaldı:(:boxing_smiley:

dualarım
03.07.2009, 19:43
bende 5 gun ikindiden sonra okudum
gecede kudduriye virdi settar ve kenzul arş okudum
öyle inanarak okudum ki
duaları okurken içimden kabul oldugunu hissettim
5. gün moralim bozuldu
Allaha dilek için degil sadece ibadet etmek için dua edecem
rabbim benim için hayırlısını biliyor dedim
okumaktan vazgeçtim
7. gün dilegimle igili çok büyük bir gelişme oldu
bakalım hayırlısı olsun

mutis
17.11.2009, 22:24
Sevgili Urum bu duada küçük harf hataları var mı? Okumak istiyorum ama yanlış bişey dile getirmektende korkuyorum. Bakar mısın tekrar? Teşekkür ederim şimdiden.

niflheim
25.01.2010, 02:09
Okudum 10 kere falan,umarım gerçekleşir.Sevdiğim kişide sanırım bana karşı boş değil,bu duanın etkisi olurda duyguları kuvvetlenirse çok sevinirim,teşekkür ederım =)

reidikonto
25.01.2010, 18:08
Bu dua bendede var.Gerçekten çok güzel bir dua.Faydası bi hayli çok.

birnur
12.05.2010, 21:10
Amin kardeşim. İnşallah hayırlı olur. Senin niyetini de Allah kabul eder inşallah ve mutluluğun anlık değil ömür boyu daim olur inşallah. Ben de çok üzüldüğüm zamanlarım oldu; hele hele son 4 ayda sanki 10 yıl falan yaşlanmış kadar yıprandım. Baya bir kilo kaybettim. Ama üzüldüğüme değdi çok şükür. Şimdi eskisinden bile kat kat iyiyim diyebilirim. Öyle ki sevgilime kavuşmamın ardında 1 hafta geçmesine rağmen ilk günkü heyecanımı hala içimde hissedebiliyorum.:) Allah dua edenlerin dualarını kabul etsin, mutluluklarını daim eylesin.

merrhaba kardesım bende senın gıbıyım 4-5 aydır baya bı yıprandım ılıskımı kurtarmak onun bana donmesını cok ıstıyorum ınternette yazan sahmarran duası nı buı ısımde gecen ısm ı azam dualarından bır suredırr okuyorum bır gelısme yok cok ınanarak okudum ama ınancımı kaybedıyorum hep bırakmadım ama ınancımı kaybettıgım gıbı ıcımdekı sevgı azalmıyor bu ıse benım canımı yakıyor acaba bu sahmaran duası dogru mu yada dogrusu ne ıse e maıl adresımı versem sız yada dger akadaslardan yanıt alabılırmıyım????cok onemlı benım ıcın allaha ve dualara sgınıyorum sadece ama ınancımı da yıtırıyorum delırıyorum:(:(

@nemon
30.06.2010, 12:41
Bende bu duayı okucam gerçi benim imkansız ama inanarak okursak neden olmasın :(

ayşe11
07.08.2010, 18:45
Allah Razı Olsun Yazan Arkadaştan
Kesinlikle okuyun derim çok fayda bulursunuz
özel günlerde okunmuyor biliyorum

albuena
08.08.2010, 18:35
ben bu duanın en başını rüyamda ezbere söyledim dün gece hayırdır inşallah.

güneşinkızı
26.08.2010, 01:27
sekıne duasında gecen esmalar var ve bu esmalar cok onemlı ben ınanıyorum kı kesınlıkle gercek olr

Kontejyan
26.08.2010, 03:44
sekıne duasında gecen esmalar var ve bu esmalar cok onemlı ben ınanıyorum kı kesınlıkle gercek olr
İnandıgınız zaman olmayacak şey yoktur, olumlamanız sebebi ile birçok şeyi vesilelerle elde edeceksiniz... :hurray:

Orion
01.09.2010, 00:05
Ben geçenlerde emin değilim, sanırım bu duaydı burdan sadece bir kere okuduydum, hemen bir gün içinde bir ferahlama olduydu bir de boş şeylere olan ilgim azaldıydı hemen, pek inanmazdım böyle şeylere ama Gizlimabed e güveniyorum, çok teşekkür ederim bu güzel paylaşımlarınız için...

Bir de bir şey sormak istiyorum, garip gelebilir belki bu tür şeylerde acemiyim; acaba sesli mi okumalıyız yoksa içimizden mi (sesli okunursa daha etkili olur gibi geliyor bana) siz ne önerirsiniz ?

TURKUAZ-
01.09.2010, 11:40
Bereket için nasil okunmasi gerekiyor ? Yine ayni sayidimi acaba?

bugday
01.09.2010, 15:58
merhaba,
bahsedilen dua nedir? bunla ilgili bilgi yazabilir misiniz? Duayı öğrenmek istiyorum

Ajan 47
01.09.2010, 17:33
merhaba,
bahsedilen dua nedir? bunla ilgili bilgi yazabilir misiniz? Duayı öğrenmek istiyorum
Dua ilk sayfada yer alıyor .

seven
17.10.2010, 23:26
sevgılıyle barısmak ıcın kac kere okumalı 7 gun mu 61kere mı???

seven
18.10.2010, 12:57
merhaba,
bu duayı kavusmak ıcın kac gun kac kere okumalıyız???

saat
22.10.2010, 14:56
evet bu kaç tane olduğu konusunda bir cevap bende bekliyorum.günde 61 tane 7 gün boyunca sanırım aşk dilekleri için..

aykırı
22.10.2010, 16:04
evet bu kaç tane olduğu konusunda bir cevap bende bekliyorum.günde 61 tane 7 gün boyunca sanırım aşk dilekleri için..
Peki olmayan bi aşk için okursam hayallerimin erkeğini bulur muyum :) ?

sabahh
22.10.2010, 18:55
Peki olmayan bi aşk için okursam hayallerimin erkeğini bulur muyum :) ?

Dua başlığında zaten tüm dileklerin kabul olması için denilmiş:) Tam hayallerinizdeki insanı çıkarır mı karşınıza bilemem :)

seven
22.10.2010, 22:11
tesekkurler...pekı sayısını da ogrenebılır mıyız??

Voy
22.10.2010, 23:28
tesekkurler...pekı sayısını da ogrenebılır mıyız??

Birinci mesajda yazıyor sayısı.Buyrun.

7 kere ardarda 3 gün boyunca okuyun.

saat
23.10.2010, 16:28
ben birşey sormak istiyorum.bu tarz duaarı başka dualarla beraber okumak,mesela 21 besmele,dilek duası,cevirgel,sahmeran duası gibi...hepsini birden okumakta bir zarar var mıdır?

origanum
23.10.2010, 17:00
ben birşey sormak istiyorum.bu tarz duaarı başka dualarla beraber okumak,mesela 21 besmele,dilek duası,cevirgel,sahmeran duası gibi...hepsini birden okumakta bir zarar var mıdır?

Usulen her bir dilek için tek bir uygulama yapılmalı, bir süre olacağına dair tam bir inançla beklenmelidir, uygulamaların hepsi bir arada yapılıp çorbaya çevirilmemelidir. Belli bir süre mesela 40 gün beklenip de, bu süre içinde gerçekleşmeyebilir tabi de en küçük bir kıpırtı dahi olmazsa dileğinizle ilgili, bir başka uygulama yapmayı ancak o zaman düşünebilirsiniz. Daha öncesinde yapmanız niyetinizi uzaklaştıracaktır. Çünkü sizin o uygulamaya güven duymadığınız, başka bir yol aradığınız şeklinde anlaşılır. Bu işin mantığı budur.

ecrin_034
30.10.2010, 14:46
buranın nereye bağlı bir site olduğnu bilmiyorum ama bir soru sormak istiyorum.. şahmeran duasını sevdiğine kavuşmak için kaç kez ve ne kadar okumak gerekiyor bu konuda beni bilgilendirirseniz duacınız olurum...

origanum
31.10.2010, 01:06
buranın nereye bağlı bir site olduğnu bilmiyorum ama bir soru sormak istiyorum.. şahmeran duasını sevdiğine kavuşmak için kaç kez ve ne kadar okumak gerekiyor bu konuda beni bilgilendirirseniz duacınız olurum...

Burası hiç bir yere bağlı olmayan özel bir sitedir. Her inanca ve herkese saygı duyulur.
Bu dua Şamanizmden kalma bir duadır, islamiyete geçince pek çok eski dua gibi bu da islamiyete uyarlanmış ve biraz şekil değiştirmiştir. 3 gün 7şer kez okunması uygundur. Önemli olan çok iyi konsantre olup niyet etmek ve olacağına dair şüphesiz inanç duymaktır. Okurken sabah vaktinin enerjisinden yararlanmak ve yüksek sesle okuyacağınız kelimelerin titreşim gücünü birleştirebilmek esastır. Sevdiğinizin üzerinde büyü varsa o çözülmeden ve negatiflikler de temizlenmeden okunması fayda getirmez, bunu da bilin.

Parasych.
30.11.2010, 22:46
İslam dinine inanmayan biri olarak tüm olayın ''inanmanızın gücü'' olduğunu düşünmekteyim.

Warcraft
06.12.2010, 04:53
Peki bu büyüyemi giriyor arkadaşlar nasıl bu kadar eminsiniz?

origanum
06.12.2010, 15:38

Bir şeyin belirlenen adette ve belli kurala göre okunması çok bariz büyüdür. O yüzden herkes emin.

begonya75
06.12.2010, 15:44

üzüntü şeklimiz ne kadar benzer bende üzüntüyle kilo kaybettim sevdiğim insan için ..benim gibi üzülüp zayıflayan varmış ne mutlu sana
allah mutluluğunu daim etsin darısı başıma.

Chillout
06.12.2010, 16:15
Yukarıda Sn. Origanum açıklama yapmış ben de ekleme yapayım. Siz de mantıksal olarak bakarsanız anlarsınız zaten. Birincisi ''Şahmeran Aşkına'' diyerek başlamak gerekir. Üstelik Şahmeran uygulamaları İslam öncesidir ve İslama uyarlanmıştır. Bunları da düşünürseniz zaten ne olduğu ortaya çıkar.

begonya75
06.12.2010, 16:22
Yukarıda Sn. Origanum açıklama yapmış ben de ekleme yapayım. Siz de mantıksal olarak bakarsanız anlarsınız zaten. Birincisi ''Şahmeran Aşkına'' diyerek başlamak gerekir. Üstelik Şahmeran uygulamaları İslam öncesidir ve İslama uyarlanmıştır. Bunları da düşünürseniz zaten ne olduğu ortaya çıkar.

maji büyü tekniğinin eski mısır paganist ,şamanistlerin ritüeli olduğu bilinir eski mısır bu konuda ün salmıştır tılsımları.islamiyet öncesi büyü ritüelleri majisyen değilim ama olmak isterdim ufak mahi denemelerim oldu biri tuttu enerjimden sanırım halende uğraşıyorum insanlar duaları majilere göre uyarlamışlarevrim geçirmiş bende majisyen olmak istiyorum
kimden icazet alabilirim.

Warcraft
06.12.2010, 16:24

Arkadaşlar iyi güzel hoşda insanın diğer dünyasınıda düşünmesi lazım değilmi cehennemlik diyor kitap büyü hakkında tamam burası bir büyücülük okulu ama. bunu dua sandım.. deneyecekdim en azından bilgili olmakda fayda var. açıklamalarınız için teşekkürler..

begonya75
06.12.2010, 16:28
Arkadaşlar iyi güzel hoşda insanın diğer dünyasınıda düşünmesi lazım değilmi cehennemlik diyor kitap büyü hakkında tamam burası bir büyücülük okulu ama. bunu dua sandım.. deneyecekdim en azından bilgili olmakda fayda var. açıklamalarınız için teşekkürler..

büyü yakma ,ısıtma ,vodoo türüyle olur burda yazıyor niyetine göre okursun allah adıyla başlarsın yada şahmeran aşkına yada şöyle
bismillah sonra ,allah adını zikredersin ve şahmeran aşkına dersin
konularda çok dikkat ettim bu duayıda veren yüce rabbim ben büyü
olduğuna inanmıyorum şahmeran adı geçtiğinden şamanist algılanıyor
belki doğrudur mantıken ama büyü değil çünkü yakma malzeme yok içinde.

Chillout
06.12.2010, 16:51
büyü yakma ,ısıtma ,vodoo türüyle olur burda yazıyor niyetine göre okursun allah adıyla başlarsın yada şahmeran aşkına yada şöyle
bismillah sonra ,allah adını zikredersin ve şahmeran aşkına dersin
konularda çok dikkat ettim bu duayıda veren yüce rabbim ben büyü
olduğuna inanmıyorum şahmeran adı geçtiğinden şamanist algılanıyor
belki doğrudur mantıken ama büyü değil çünkü yakma malzeme yok içinde.
Öyle büyüler vardır ki ne malzeme ne de bir şey gerektirir. Niyet etmek yeterlidir. Belli şifrelerle niyet edersiniz ve büyüyü yapmış olursunuz. Yani büyü demek illa bir şey yazıp çizmek ya da bir malzemeye bir şey yapmak demek değildir. Bunu hep söylüyoruz.

begonya75
06.12.2010, 16:57
Öyle büyüler vardır ki ne malzeme ne de bir şey gerektirir. Niyet etmek yeterlidir. Belli şifrelerle niyet edersiniz ve büyüyü yapmış olursunuz. Yani büyü demek illa bir şey yazıp çizmek ya da bir malzemeye bir şey yapmak demek değildir. Bunu hep söylüyoruz.

zihinsel büyümü oluyor imajine edip enerjiyi yükleme zihinsel büyümü merak ettim müsaitseniz biraz açarmısınız benim hem sorunum var durum itibariyle ilgileniyorum malum maji çok pahalı amatörce merak başladı bende zihinde büyü nasıl oluyor?chilout?

Chillout
06.12.2010, 17:16
zihinsel büyümü oluyor imajine edip enerjiyi yükleme zihinsel büyümü merak ettim müsaitseniz biraz açarmısınız benim hem sorunum var durum itibariyle ilgileniyorum malum maji çok pahalı amatörce merak başladı bende zihinde büyü nasıl oluyor?chilout?
Önce bilinmesi gereken şey bütün maji uygulamaları zihinde başlar.
Sonra kişisel enerji, sonra materyal, sonra evrensel enerji, sonra varlık enerjisi gibi kavramlarla harmanlanır. Bütün olayın özeti budur aslında. :)

begonya75
06.12.2010, 17:24
Önce bilinmesi gereken şey bütün maji uygulamaları zihinde başlar.
Sonra kişisel enerji, sonra materyal, sonra evrensel enerji, sonra varlık enerjisi gibi kavramlarla harmanlanır. Bütün olayın özeti budur aslında. :)

sevdiğim adam için yapmadığım dua minik majiler kalmadı :)
sanırım çözdüm önce enerjimi kullanmalıyım iyide nasıl?
:( majisyenlik ömür ister olmak haddim değil yaptırmaya kaksam
dünya para burda maji grubunuz var sistemde girmek istedim beceremedim sistem izin vermiyor chillout yardım edermisiniz özelden
mutsuzum ve neyapacağımı bilmiyorum evet maji,dualar var
ama ben bilmiyorum bu aynı şu duruma benziyor otobanda yolu karıştırıp uzatmaya benziyor bana yardımcı olun bu inatçı adamın inadını kırmak eski sevgime kavuşmak istiyorum adam keçi inatlı.

yaman3333
09.12.2010, 22:25
merhaba sahmaran duasını hangı saatler okumak daha makbuldur

Warcraft
18.12.2010, 05:18
ben bu duayı 2 gündür okumaya başladım umarım bir şeyler olur..

oxxo34
21.12.2010, 20:26
Arkadaşlar dikkat ettimde bu duanın günü ve okunma saati ile ilgili bir çok arkadaşlar soru yöneltmiş fakat bi cevap verilememiş benimde öğrenmek istediğim bu şahmeran duasının okuma günü yada saati varmıdır var ise sayın yöneticelerimizden bizleri bilgilendirmesini rica ediyorum

URUMHAMATAHAYİL
21.12.2010, 20:33
bu tür duların günü saati olmaz

oxxo34
21.12.2010, 20:48
Cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim sayın urum bir sorum daha olacak size bu duayı majikal bir çalışma yapttırdıgım kişi için okumamda bir sakınca olabilirmi acaba

BattleFury
01.01.2011, 18:20
guzel bir paylaşım , Alalh.tan bişileri istemek en iyisidir , daim olarak gercekleşir ve en buyuk gunahkarın yaptıgı kucuk bir iyilik ardından dua etse bile tutma olasılıgı cok buyuktur (olasılık dedim cunku hersey Alalh.ta biter sonucta onun *OL* demesi yeterlidir) :D :)

YasinLY
09.01.2011, 13:11
Bu Dua'nın Arapça şeklinde olanı var mı ?

sewalim
11.01.2011, 16:37
sevgili urum bu bir dilek için 41 kere okumamız gerekiyor ya bunu 3 günde mi bitimeliyiz? yada 1 günde de bitirsek olur mu?

MANAVGATLI07
13.01.2011, 13:15
Ya ben de yilan görmüştüm yilan oğluma doğru gitti hareket edemedim çocouğa birşey yapr diye şahmerana aşkina git bizden uzak dur dedim yilan hemen başka yöne çevirdi başini gitti inanamadim şahmeranin daha sonra dirileceğini biliyorum korkuyorum şahmerani fazla anmak iyi olmaz derler yine siz bilirsiniz

MANAVGATLI07
13.01.2011, 13:24
Onelya gerçekten gerçek dişi gibi ayni gün üst üste sizi allah korumuş duaninda kuru olmasi bence herşeyi açiklior ,ayrica sizin 6 gözünüzde açik olabilir bence tabut görmeniz ilginç geldi

dilekk_alev
19.01.2011, 20:51
arkadaşlar bu duayı 3 gün boyunca 7 kez okuyacaktım 2. gün bitti ve hersey istedigim gibi oldu duam kabul oldu.
Duaya gercekten inanın Allah' kabul ediyor.

origanum
20.01.2011, 00:08
arkadaşlar bu duayı 3 gün boyunca 7 kez okuyacaktım 2. gün bitti ve hersey istedigim gibi oldu duam kabul oldu.
Duaya gercekten inanın Allah' kabul ediyor.

Ahh bir de söylememek gerektiğini bilseydiniz.

URUMHAMATAHAYİL
20.01.2011, 00:32
Ahh bir de söylememek gerektiğini bilseydiniz.

:beta1:

en büyü yanlışı sevgili üyelerimiz burda yapıyor. başarılarınızı ve yaptıklarını başarmasanız dahi yaptıklarınızı kimseye söyleyemeyiniz. hatalarınızı söyleyin düzeltelim. ama ne yapacağınızı, ve ne yaptığınızı asla hiç kimseye söylemeyin.

eveningsun
23.02.2011, 18:49
ben müslüman değilim genede yapabilirmiyim ne dersiniz?

jennifer_je
11.03.2011, 23:41
ozaman havas bölümünde ne işin var

ozleyen
09.04.2011, 23:58
slm.4 gun once erkek arkadasım benden ayrıldı.Etkili olabilecek dualara bakarken bu duanın yorumları cok dıkkatimi cekti genelde sonuca ulasılmıs.Bende bunu uygulamayı dusundum ama persembe gecesı okurum dıye dusundum ve sabahına adet oldum acaba okumamam mı gerekıo dıye dusunmeye basladım.acaba ben mı kuruntu yapıyorum bıran korktum okumaya.bu duayı 3 gun 61 defa abdestli ve gece okuyoruz sevgilimizin geri donmesi icin dogru mu?ama basında ne denmesı gerektıgını tam anlamadım ve 7 kez mı 61 mı onuda acıklıga kavusturursanız cok daha iyi olucak.bır kac gun sonra okumayı ıstıyorum daha etkılı olması ıcın ekstra yapılacak bırseyler var mı ?tesekkurler herkezın duasının kabul olması dılegıyle

slm umarım cvp veren olur.ben sevdıgım ıcın okudum ama 61 degıl 63 kez okudum okuduktan sonra fark ettım 61 kez okunması gerektıgını.Yarın 61 kez mı okumalıyım?

bırılerı cvp verebılır mı sordugum 3 cu soru artık.

URUMHAMATAHAYİL
10.04.2011, 17:50
yöntem bir 7 gün boyunca günde 3 defa
yöntem iki 7 gün boyunca günde 61 defa
yöntem üç 41 gün boyunca günde 41 defa

yöntemi çok. önemli olan tek sayı ile ifade edebileceğim kadar gün sayısı, tek bir sayı ile ifade edebileceğimiz kadar tekrar sayısı olması.

islami bir uygulama olduğu için. abdestli olarak okuyunuz. kadınlar adetli zamanlarında okuyada bilir okumayacada bilir tercihleri kendilerine aittir. islam geleneğine göre adetli olduğunuz zaman okunmaması daha iyi olur diye bilinir.

başında niyet ediniz sadece yeterlidir. fazla kez okudunuzda çif rakam olmasın

raksvale
10.04.2011, 19:38
Arkadaşlar tek tek mi yoksa bir bütün halinde mi 7 kez okuyacağız.... Allahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum.Allahula ilahe illa Huvel aliyul Hakim.
Allahu la ilahe illa huves Semiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim
Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad.Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.
Allahu la İlahe illa Huve Raufur Rahim.Allahu la ilahe illa Huvel Aziz’ur Rahim.
Allahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu.Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.
Allahu la ilahe illa Huvel Fetta’ul Alim.Allah’u la ilahe illa Huvel Aziz’ul Alim.
Allahu la illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan.Allahu la ilahe illa Huvel Kadir’ul Kahiru.
Alahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş’
Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs.Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.
Allahu la ilahe illa Huvel Bais’ul Varis.Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.
Huvel Hayy’u la ilahe illa Huve Fadi’u MuhlisineLehuddiyn. Subhane birahmetike ya erhammerrahimin.Velhamdu-lillahi Rabbil alemin. Önce üç Fatiha üç İhlâs suresi okuyup peygamberimize, ashabına, ailesine, Hızır ve İlyas (a.s)’a, içinde bulunduğun şehrin evliyalarına ve kutuplara bağışlanırsa daha sonra dua okunursa tüm dualar daha etkili olurmuş.

kuyum
14.04.2011, 00:45
arkadaslar ben bastan yanlıs anlayarak okudum 3 gunde 7 se defa okunması gerekıormus ben 7 gunde 3 er defa okudum aslında onemlı olan ınanmak tabı ama sızınde fıkrınızı almak ıstedım.

serfiraz
21.04.2011, 20:35
allah razı olsun urumdan bu duayı ve tüm bildiklerini bizimle paylaştığı için.

seda74
13.06.2011, 16:34
Simdi birsey sormak istiyorum:
bu uygulama büyü mü yoksa dua mi???
chillout büyü demis. hemde cok kesin söylemis,
urum bu ise duadir diyor ,islami uygulama diyo!!
kafam karisti.
lütfen bunu birileri netlestire bilirmi????

can-dan
13.06.2011, 20:07
Sevgili seda74 ;sorunun cevabını Yüce ALlah'tan dinleyelim ..

Tefhim-ul Kuran : İsimlerin en güzeli Allah'ındır. Öyleyse O'na bunlarla dua edin. O'nun isimlerinde 'aykırılığa (ve inkâra) sapanları' bırakın. Yapmakta oldukları dolayısıyla yakında cezalandırılacaklardır.

Ümit Şimşek : En güzel isimler Allah'ındır; siz Ona bu isimlerle dua edin. Onun isimleri hakkında doğru yoldan ayrılanları ise bırakın. Onlar yaptıklarının karşılığını göreceklerdir.

Yaşar Nuri Öztürk : En güzel isimler Allah'ındır; O'na onlarla dua edin. O'nun isimlerinde ters bir tutum izleyenleri bırakın. Yapıp ettiklerinin cezasını çekeceklerdir.

Gördüğümüz gibi Allah kendisine O'nun güzel isimleriyle yani Esma-ül Hüsna ile yakarmamızı istiyor .Sevgili Urum'un verdiği dua da Allah'ın güzel isimleriyle bezenmiş bir dua .Ama hep derler ya Esma -ül Hüsna iki ucu keskin kılınç gibidir diye,işte bu yüzden bu mubarek isimleri kötülük için ,bir başkasının canını yakmak için ya da haksızlık okumamak gerekiyor.
Sevgiyle...

can-dan
13.06.2011, 20:27
Sevgili YesilCingene diğer Şahmeran duasını istemişsin .Bende de değişik bir tane var.Buyur aynen aktarıyorum..

DUA-İ ŞAHİ MARAN:---
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.---
3-kere-YA ALLAHU A.C. --
4-kere- LA İLAHE İLLELLAH MUHAMMED RESULULLAH.---
2-kere- LA İLAHE İLLELLAH.---
7-kere- YA ALLAH A.C.---
3-kere- YA MUHAMMED S.T.A.S.V.S.---
7-kere-YA ALİYYU A.C.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL HAYYÜL KAYYUM.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL ALİMÜL HAKİM.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL ALİMÜL HABİR.---ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL ALİMÜL BESİR. ---ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL EWWELU WEL AHİR.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL FERDÜS-SAMED.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWER-RAHMANİR-RAHİM .--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL AZİZÜL HAKİM.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEZ-ZAHİRÜL BATIN.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL KADİRÜL MUSEWWİR.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL AHADÜS-SAMED.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWER-REFİÜL ALİM.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL HALİMÜL KERİM.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL ARŞÜL AZİM.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL MELÜKÜL KÜDDUS.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL MUHEYMİNÜL ĞEFFAR.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL AZİZÜL CEBBAR.--- ALLAHU LA İLAHE İLLELLAHÜL MÜTEKEBBİRÜS-SETTAR.--- ALLAHU LA İLAHE İLLELLAHÜL WAHİDÜL AHAD.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL BAİSÜL WARİS.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWEL ESMAÜL HÜSNA.--- ALLAHU LA İLAHE İLLA HUWE ALEYKE TEWEKKELTU YA EYYUHEL MUHLİSİNE LEHÜD-DİN.--- WEL HAMDU LİLLAHİ REBBİL ALEMİN.---
3-kere--- LA İLAHE İLLELLAHU MUHAMMED RESULULLAH.---
3-kere--- YA ALLAH A.C.---
3-kere----YA MUHAMMED SS.T.A.S.V.S.---YA EBU BEKİR YA ÖMER YA OSMAN YA ALİ.---YA İMAMİ HASAN YA İMAMI HÜSEYN RİDWANELLAHU TEALA ALEYHİM ECMEİYN.--- WEL HAMDU LİLLAHİ REBBİL ALEMİN ......

DAĞDA,BAYIRDA,ÇÖLDE,YANİ YERLEŞİM DIŞINDA VEYA SESSİZ BİR PARKTA OKUYUP BİRİNİ KENDİNE,BİRİNİ GÖK YÜZÜNE VE BİRİNİ DE SEVDİĞİN KİMSENİN TARAFINA ÜFÜR...FAKAT 3 TEN FAZLA OKUMA...selam ve dua ile

okuyana 72 millet kar kılmaz. cümle alemin gözüne şirin görünür ve cümle halk arasında sözü üstün olur.köle veya esir dahi olsa okumaya devam eden azad olur.yoksul okusa zengin olur. sevdiğin gelmiyorsa sessiz ve kimselerin olmadığı bir yerde [ dağda,bayırda,çölde vs. ]3 kere okusan [ birini kendine birini gök yüzüne birini sevdiğin tarafına okuyup üfür] dünya başına dar olur.[ 3 ten fazla okunmaz---söylemedi demeyin vebalı boynunuza ]daima okuyan ve yazıp taşıyan kimse ŞAHİMARAN gibi kuvvetli ve heybetli olur.HER NE MURADIN VARSA 3 KERE OKU AMA SAKIN 3 TEN FAZLA OKUMA ...MÜCERREB(tecrübe edilmiş). YETERKİ, SİZ İSTEYİN İSTEYİN YETER. Selam ve dua ile

Sevgiyle...
Ayrıca Sevgili Urum'a paylaşımından dolayı teşekkür ederim ...

zein
13.06.2011, 20:29
konuyu takipteyim

can-dan
13.06.2011, 20:38
''ÖZEL GÜNLERDE BUNU OKUYABİLİR MİYİZ??? ''

diyen arkadaşlarımıza da, ben de Sevgili Urum gibi ''Okunabilir ''diyorum ..Kanıt olarak da şu ayetler bana yol gösteriyor .En doğrusunu Yüce ALlah'ım bilir ..

BAKARA-222 ayetin ilk bölümü...

İmam İskender Ali Mihr : Sana hayz halinden (kadınların belirli günlerinden) soruyorlar. De ki: “O bir ezadır.

Diyanet İşleri : Sana kadınların ay hâlini sorarlar. De ki: “O bir ezadır (rahatsızlıktır).

Adem Uğur : Sana kadınların ay halini sorarlar. De ki: O, bir rahatsızlıktır

Ahmed Hulusi : Sana kadınların aybaşı hâlinden soruyorlar. . . O sıkıntılı bir dönemdir.

Ahmet Varol : Sana bir de ay halinden soruyorlar. De ki: 'O bir eziyettir.

Ali Bulaç : Sana 'kadınların aybaşı halini' sorarlar. De ki: "O, bir rahatsızlık (eza)dır.

Diyanet İşleri (eski) : Sana, kadınların aybaşı hali hakkında da sorarlar, de ki: 'O bir ezadır (rahatsızlıktır)

İbni Kesir : Sana adet halinden de soruyorlar. De ki: O, bir ezadır.

Süleyman Ateş : Sana âdet görmeden soruyorlar. De ki: "O eziyettir."

Yaşar Nuri Öztürk : Sana adet halini de sorarlar. De ki: "O, insana rahatsızlık veren bir haldir..

Benim anladığım ;adet günlerinin cünuplukla , pislikle veya uğursuzlukla hiçbir ilgisi yoktur.Bu günler hanımlara acı veren bir dönem ,yani hastalık hükmünde görünüyor ..Dolayısıyla da nasıl ki hasta iken dua edebiiyorsak,bu günlerde de edebiliriz diye düşüüyor ve buna inanıyorum ..Allah'ım hepimize de en doğrusunu öğrenmek ve yaşantımıza alabilmek nasip etsin inşaAllah ...

Sevgiyle...

seda74
13.06.2011, 21:16
can-dan cim 3 ten fazla okuyunca nolur????

can-dan
13.06.2011, 23:22
İnan bilmiyorum sevgili seda74 .Aynen aldığım yerden aktardığımı söylemiştim .Bana kalırsa en sağlıklısını Sevgili Urum bize verdi .Sevgili Yesil Cingene başka bir şahmeran duası olduğunu duyunca bakalım demişti de onun için bendeki terkibi de verdim .Sevgiyle...

Wolf
13.06.2011, 23:36
Güzel dua kardeş.Paylaşım için teşekkürler.:)

can-dan
13.06.2011, 23:44
Hepimiz için de hayırlı olsun inşaALlah sevgili Wolf :)

alin
14.06.2011, 01:25
Sevgili can-dan 7-kere-YA ALİYYU A.C.--- bu kısımda sadece 7 kere YA ALİYYU denilecek sonra ALLAHU LA İLAHE İLLA kısmı aşağıdaki tekrar sayılarına kadar bir kere okunacak doğru mu anladım yoksa ouzun kısım topluca mı 7 kere okunacak? Teşekkürler paylaşım için

can-dan
14.06.2011, 01:47
Sevgili alin o uzun kısım 7 defa okunacak..Sevgiyle...

seda74
15.06.2011, 15:37
Urum dan alinti: "bu dua ile ilgili olarak başlarken şehmeran aşkına diYerek başlamak gerektiğine dair bir inaç vardır benden söylemesi uygun değildir"

urum benijm anlamadigim sey, ney uygun degildir???????

alin
15.06.2011, 17:19
Şahmeran aşkına diye başlandığı inancı var ( bunu bilmemiz için belirtmiş)ama bu şekilde başlanmasını uygun bulmuyor(Şahmeran aşkına diye başlamayın diye uyarıyor)

seda74
15.06.2011, 20:29
peki ama neden??
diledigimiz sey tersi mi olur?????

buarada cevap icin tesekürler!

Birsey sormak istiyorum: islami büyülerde bizler cinleri mi görevlendiriyoruz???

origanum
17.06.2011, 19:07
Birsey sormak istiyorum: islami büyülerde bizler cinleri mi görevlendiriyoruz???

Bu işlemleri yapacak olan üstadlar varlıkları görevlendirirler. Cin, pek çok çeşidi olan varlıkların sadece bir türüdür.

Yadesu
20.06.2011, 22:57
Bende bunu okuyacam.Hergün üç kere okuyacam.:)Inşallah olur.

Katarina
21.06.2011, 01:01
Okumaya başladım bile :)

seda74
21.06.2011, 19:43
isallah kabul olur hande!

can-dan
21.06.2011, 20:05
Sevgili seda74, Sayın Urum'un'' Şahmeran aşkına okumayın'' demesine ben de katılıyorum .

Yüce Allah Kendisiyle kulunun arasına ne olursa olsun ARACI istemiyor.Bu ne şahmeran ne veli ve de bir başkası..Bunu da bize şu ayetlerle öğretiyor,

Yunus 106: Sana ne bir yarar, ne de bir zarar verebilecek durumda olmayan varlıkları Allah`la beraber anıp onlara yalvarıp yakarma: çünkü eğer böyle yaparsan muhakkak ki zalimlerden olursun!

(ZÜMER/3) İyi bil ki, hâlis din yalnız Allâh’ındır. O’ndan başka veliler edinerek: Biz bunlara, sırf bizi Allâh’a yaklaştırmaları için tapıyoruz, diyenler(e gelince): Şüphesiz ki Allâh, onlar arasında, ayrılığa düştükleri konuda hükmünü verecektir. Allâh, yalancı, nankör insanı doğru yola iletmez.

Bu konuda başka ayetler de var...

Şahmeran duasında da Allahımızın güzel isimleriyle dua ediyoruz ama bilmeden de şahmeranı aracı ediyoruz .Ne olursa olsun sadece ve sadece Allah'tan istememiz gerekiyor .
Sevgiyle.....

seda74
22.06.2011, 00:41
cok tesekürler can-dan.
bende öyle yapacagim zaten sahmaran askina falan demiyecem.

seda74
22.06.2011, 01:11
buarada urum dünden beri girmiyo siteye insallah birseyi yoktur!!

can-dan
22.06.2011, 01:36
Beğendiğine sevindim sevgili seda74,hayırlı olur inşaALlah ..Sevgili Urum hep çok yoğunum diyor ya,sanırım ondan gelememiştir.

origanum
22.06.2011, 22:41
buarada urum dünden beri girmiyo siteye insallah birseyi yoktur!!

Herhangi bir şeyi yok, gayet iyi:) Sadece bazı işleri var.

can-dan
22.06.2011, 23:58
:))))aman bişeyi olmasın ,haber verdiğiniz için çok teşekkürler sevgili origanum:)))

desire1999
19.07.2011, 13:54
Bu dua, sevgililerin biraraya gelmesi konusunda sıklıkla kullanılmış. Ben birtakım işlerim olsun diye şahmeran duasını yapabilir miyim? Başlıkta tüm dilekler için diyor ama hiç başka dilek için kullanan görmedim de.

mişa
22.07.2011, 17:04
Merhaba;

Okurken insanda güzel duygular oluşturuyor ve tamamen olumlu..

Bu duayı ara vermeden mi okumak gerekiyor acaba.. Tam okurken, biri geliyor veya kapı çalıyor, ya da birşey soruyorlar.. O zaman silbaştan tekrar niyetlenip mi okumalıyım.. Yoksa yarım kalan duayı mı tekrar etmeliyim..

Diğer sorum; Benim iki dileğim var.. Aynı süreç içinde ayrı ayrı niyetlenip okuyabilirmiyim..

KeSbaNn
23.07.2011, 17:19
peki bu dua mıdır yoksa büyü mü bunu bilsek iyi olacak..

yani eğer duaysa illa abdest almak gerekli mi?

origanum
23.07.2011, 17:42
Bu dua, sevgililerin biraraya gelmesi konusunda sıklıkla kullanılmış. Ben birtakım işlerim olsun diye şahmeran duasını yapabilir miyim? Başlıkta tüm dilekler için diyor ama hiç başka dilek için kullanan görmedim de.

Genelde en büyük derdi sevgilisiyle birleşmek olanlar tarafından okunduğu için görmemişsinizdir. Eskiden bolluk bereket, ekinlere gelen zararlı hayvanlar için okunurdu. Dilekler kişilere göre değişiyor tabi.

Merhaba;

Okurken insanda güzel duygular oluşturuyor ve tamamen olumlu..

Bu duayı ara vermeden mi okumak gerekiyor acaba.. Tam okurken, biri geliyor veya kapı çalıyor, ya da birşey soruyorlar.. O zaman silbaştan tekrar niyetlenip mi okumalıyım.. Yoksa yarım kalan duayı mı tekrar etmeliyim..

Diğer sorum; Benim iki dileğim var.. Aynı süreç içinde ayrı ayrı niyetlenip okuyabilirmiyim..

Bu işlemler müthiş bir konsantrasyonla yapılmalıdır, değil kapı çalması kesseler bile duymayacak kadar konsantre olmanız gerekmektedir. Kimse yokken ve rahatsız edilemeyecek şekilde iken yapmaya çalışın. Etrafta birileri varsa da kapınızı kilitleyin, rahatsız etmemelerini söyleyin, vs. Kapıya, telefona da bakmayın. İşiniz hiç bir şekilde bölünmemeli. Şimdiye kadar bölünen çalışma için de iptal ediyorum deyin ve arının. Yeniden baştan başlayın ve bitene kadar da kımıldamayın, konsantrenizi bozmayın.
İki dilek aynı anda olmaz. Birini tercih edin olsun veya aradan 40 gün geçsin sonra diğerini yapın.

peki bu dua mıdır yoksa büyü mü bunu bilsek iyi olacak..

yani eğer duaysa illa abdest almak gerekli mi?

50 bin kere söylüyoruz, bunların hepsi büyüdür. Sormayın artık. Büyü için de abdest alınması gerekiyor. İslami unsurların kullanıldığı tüm büyülerde abdest alınır, kıbleye dönülür, tesettür uygulanılır, herşey kuralına uygun yapılır.

KeSbaNn
23.07.2011, 17:47
tamam canım kızmayın 50 kere söylediğinizde ben burada değildim herhalde hepsinin büyü olduğunu yeni okuyorum neyse yinede teşekkür ederim..

desire1999
24.07.2011, 02:00
benim anlamadığım;
bu bir büyü ise neden şahmeran DUA sı denmiştir, BÜYÜSÜ değildir? Büyü yapmak (haşa) Allaha şirk koşmak değil midir? Ama içerisinde Allah a yakarış, istekler geçiyor. Gel de işin içinden çık :boat:

reidikonto
24.07.2011, 15:32
Bu dualarin yanına eklenen bazı esmalar var.Onlarla beraber zikridilirse sonuç daha iyi elde edilir.

seda74
24.07.2011, 16:07
Bu dualarin yanına eklenen bazı esmalar var.Onlarla beraber zikridilirse sonuç daha iyi elde edilir.

peki ya hangi esmalar????

origanum
24.07.2011, 19:42
benim anlamadığım;
bu bir büyü ise neden şahmeran DUA sı denmiştir, BÜYÜSÜ değildir? Büyü yapmak (haşa) Allaha şirk koşmak değil midir? Ama içerisinde Allah a yakarış, istekler geçiyor. Gel de işin içinden çık :boat:

Eski bir uygulamadır şamanizmen kalan. İslamiyete geçişte kelle gitmesin diye bir sürü uygulama dua imiş gibi sunulmuş, içine islami öğeler de katılarak ileriki kuşaklara aktarılmıştır. Bilen bilir sadece. İlk kuşak neyin ne olduğunu biliyordu, saklayan atalarından birebir öğrendiler ama sonraki kuşaklar bu bilgiden uzak kaldılar zamanla, sadece gizli öğretilerde kaldı asıl olanlar.

Beraris
25.07.2011, 00:04
Duayı okuyunca nasıl bir rahatlama geldi anlatamam içime huzur doldu niyetiniz dileğiniz olmasada öyle okuyun tavsiye ederim :)

desire1999
25.07.2011, 00:54
Eski bir uygulamadır şamanizmen kalan. İslamiyete geçişte kelle gitmesin diye bir sürü uygulama dua imiş gibi sunulmuş, içine islami öğeler de katılarak ileriki kuşaklara aktarılmıştır. Bilen bilir sadece. İlk kuşak neyin ne olduğunu biliyordu, saklayan atalarından birebir öğrendiler ama sonraki kuşaklar bu bilgiden uzak kaldılar zamanla, sadece gizli öğretilerde kaldı asıl olanlar.
Origanum çok soruyorum ve sıkılmadan cevaplıyorsun, hayran oldum valla :beta1: Bu uygulamayı yaparsak dinden çıkarmıyız diye sorsam çok mu ileri giderim?

origanum
25.07.2011, 15:19
Origanum çok soruyorum ve sıkılmadan cevaplıyorsun, hayran oldum valla :beta1: Bu uygulamayı yaparsak dinden çıkarmıyız diye sorsam çok mu ileri giderim?

Öncelikle diyanet işleri başkanı değilim:D
Semavi dinlere göre büyü günahtır, başka dinlere göre ya sevaptır ya bir şey ifade etmez yapıp yapmamanız ya da ibadetin bir parçasıdır. Günah olduğu kabul edilen inançlardan birine mensup olanlardan kimisi ise günah olmasına aldırmaz, bilerek günah işleyebilir. Bu da onun bileceği iştir. Yani bu soru her dine göre ve din adamlarına göre farklıdır.
Herkes kendi dininin sevap ve günahlarını bilir, hangi şekilde bir dine girileceğini veya çıkılacağını da. Bilmeyenler yada çocukluğunda öğrenmeyenler bunu kendi din adamlarından her zaman öğrenebilir.
İstediğiniz veya beklediğiniz ya da yeterli cevabı din adamlarından alamadı iseniz de kendi iç sesinizi dinleyin, o da size, dinlemesini bilene hep rehberlik edecektir.

desire1999
27.07.2011, 01:51
Öncelikle diyanet işleri başkanı değilim:D
Semavi dinlere göre büyü günahtır, başka dinlere göre ya sevaptır ya bir şey ifade etmez yapıp yapmamanız ya da ibadetin bir parçasıdır. Günah olduğu kabul edilen inançlardan birine mensup olanlardan kimisi ise günah olmasına aldırmaz, bilerek günah işleyebilir. Bu da onun bileceği iştir. Yani bu soru her dine göre ve din adamlarına göre farklıdır.
Herkes kendi dininin sevap ve günahlarını bilir, hangi şekilde bir dine girileceğini veya çıkılacağını da. Bilmeyenler yada çocukluğunda öğrenmeyenler bunu kendi din adamlarından her zaman öğrenebilir.
İstediğiniz veya beklediğiniz ya da yeterli cevabı din adamlarından alamadı iseniz de kendi iç sesinizi dinleyin, o da size, dinlemesini bilene hep rehberlik edecektir.
Origanum şükranlarımı sunarım. İçimden bir ses yapmamam gerektiğini söylüyordu doğrusunu söylemek gerekirse. Teşekkür ederim. Bilgi Güçtür ;)

fgulerce
31.07.2011, 02:11
meraba...
Bu Duayı okurken riyazat gereklimi ? yani oruç tutmak gerekiyo mu yoksa günlük yaşantında yapılınca oluyor mu

origanum
31.07.2011, 02:29
Bu uygulama için gerekli olmamakla beraber kişinin temizliği ve enerji yoğunluğunun artması için her zaman yapılmasında fayda vardır.

beren23
31.07.2011, 06:53
yöntem bir 7 gün boyunca günde 3 defa
yöntem iki 7 gün boyunca günde 61 defa
yöntem üç 41 gün boyunca günde 41 defa

yöntemi çok. önemli olan tek sayı ile ifade edebileceğim kadar gün sayısı, tek bir sayı ile ifade edebileceğimiz kadar tekrar sayısı olması.

islami bir uygulama olduğu için. abdestli olarak okuyunuz. kadınlar adetli zamanlarında okuyada bilir okumayacada bilir tercihleri kendilerine aittir. islam geleneğine göre adetli olduğunuz zaman okunmaması daha iyi olur diye bilinir.

başında niyet ediniz sadece yeterlidir. fazla kez okudunuzda çif rakam olmasın

merhaba, urum konu başlığında ilk olarak "işte şehmeran duası 7 kere ardarda 3 gün boyunca okuyun" demiş, üstte ise başka sayılar belirtmiş...Benim sorum şu, herhangi bir dilek için okunuyorsa kaç gün ve kaç defa okunmalı? okunmalı?

origanum
31.07.2011, 13:43
merhaba, urum konu başlığında ilk olarak "işte şehmeran duası 7 kere ardarda 3 gün boyunca okuyun" demiş, üstte ise başka sayılar belirtmiş...Benim sorum şu, herhangi bir dilek için okunuyorsa kaç gün ve kaç defa okunmalı? okunmalı?

Bir üyemiz konunun içindeki mesajlarda dileğin türüne göre hangi adetlerde okunacağını belirtmiş zaten. Dediği şekil uygundur. Aşağıda kopyalıyorum o mesajı:

Her kim ki kısmet için okursa kısmeti açılır, satılamayan mal için okursa kısa zamanda satılır. Herhangi bir niyet için okunsa ol niyeti hasıl olur. Bu duanın azameti çok büyüktür. Okuyan kimse hiç bir zaman mahrum kalmaz. Çok defa denenmiştir.

7 Gün aralıksız devam edin bu askarisidir.

İş için 7 gün,
Satılamayan mal için 11 gün,
Kısmet için 21 gün.

Bir hacıteyze anneme fotokopi şeklinde vermiş ve lütfen herkesle paylaşın demişti. Ben okuyorum. Allah dualarımızı en hayırlısı ile bütünün ve şahsımızın hayrına olacak şekilde kabul etsin. Amiiinnn.

Günler bu şekilde belirtilmiş, okuma sayısını da 7 kere yapın. Bu size yeter.

beren23
31.07.2011, 15:32
hımm...anladım ama ben bu sabah başlamıştım ve urumun ilk belirttiği sayılara uydum.Yani bir dilek dilemiştim, 3 gün 7 kere okumayı düşünerek, bügün 7 kere okudum.Siz ne önerirsiniz? Bir de dileğim bu kavramların hiç birine uymuyo sanırım..kısmet değil, iş değil:Skararsız kaldım.Yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum.Ve teşekkür ediyorum...

origanum
31.07.2011, 17:03
hımm...anladım ama ben bu sabah başlamıştım ve urumun ilk belirttiği sayılara uydum.Yani bir dilek dilemiştim, 3 gün 7 kere okumayı düşünerek, bügün 7 kere okudum.Siz ne önerirsiniz? Bir de dileğim bu kavramların hiç birine uymuyo sanırım..kısmet değil, iş değil:Skararsız kaldım.Yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum.Ve teşekkür ediyorum...

Günde 7 kere okumaya başladınız ve ilk günündesiniz, yani geç değil. Siz bunu 7 güne tamamlayın 3 gün diye başlasanız da, zararı olmaz. Yalnız dileğiniz bugün bile olsa okumayı bırakmamalı ve günleri tamamlamalısınız.
Ancak niyetinizin ne olduğu burada söyleyemeyeceğiniz kadar özelse bana mesajla bildirin bir yanlışlık olmaması için ona göre gün sayısını gerekirse düzeltiriz.

zeynn
03.08.2011, 02:39
7 kere ardarda 3 gün boyunca mı okunuyor, kesin mi bu ?

polatax
04.08.2011, 11:16
Yukarıda yazılı Şahmeran duasının şu kısmı hatalı , "Allahu la illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan" bu kısmı "Allahu la "ilâhe" illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan" şeklinde olmalı. Burda, yani hatalı şekilde "O yok" dersin, ayrıca "Kudûs" değil "Kuddûs" olmalı. Bir kaç küçük harf hatası da var. Bu yazdıklarımı dikkate alıp okursanız daha iyi.

eveningsun
05.08.2011, 09:18
Müslüman olmayan kişilerde yapabilirmi bunu?

Özlemi özled
05.08.2011, 11:38
Birincisi : Allah dualarınızı kabul etmek zorunda değil. Zorunluluk denen birşey yok.
İkincisi : Büyüde, duada, tılsımda, havasta; hatta sokakta garanti yok hiç bir şeye, neyin garantisini arıyorsun? Buzdolabı alır gibi olmaz ki bu işler.
Üçüncüsü : İmanın bir kişi için değişiyorsa, bence hiç zorlama. (Havascı olduğum için böyle söylüyorum)

evet doğru Allahın kulu olduğumuz için ona dua edeceğiz isteyeceğiz o da bizim için hayırlı ise gerçekleştirecek.

pisipisi
06.08.2011, 09:35
çok borcum var, çok para için okunurmu

wolf77
07.08.2011, 11:52
simdi sevgilim icin okumak istersem kac gün kac kere okumam lazim kafam tam karisti

Devres
07.08.2011, 12:58
Sevgili urum can;

İnsanların iyiliği için açtığınız konuyu okudum ve memnuyeyimi dile getirmek istedim...
İnsanlar için ışık olan kim olursa; AŞK-I NİYAZ ederim...

Saygılarımla...

Sevgili yöneticiler ;

Tekrar oldu ama, duanın türkçesi mevcut mu acaba?Benim için önmeli olan kelimeler geçiyor duanın içinde..

Saygılar

moskov
07.08.2011, 23:21
sevdiğim kişi için kaç defa okumam gerekecek ?

HELYUSA
07.08.2011, 23:26
sevdiğim kişi için kaç defa okumam gerekecek ?

Bende size tam bunu önerecektim :)

64 defa olması lazım ama 61 olarak deneyip sonuç alanlar var.

2 büyü uygulamasını bir arada yapmamanızda yarar var + olarak bu dua olarak verilsede bir büyü uygulamasıdır bilginiz olsun :)

Gölgemsin123
07.08.2011, 23:51
Ben 7 kere okunduğunu biliyorum aşk için 61 çok uzun oluyo:)) oku oku bitmiyo

AJA
08.08.2011, 01:12
Büyü ? uyguIamayı düşünüyordum asIında ama vazgectim. hatta kız kardeşim bunu yapacakken vazgçecti gördügü rüyaIardan dolayı..Birşeylere bu yolla uIaşmak ne kadar koIay görünsede karşıIgını düşünmek gerekir.Ayrıca büyü konusunda egitimi oImayan kişilerin uyguIamasının gerçekleşmeyecegini düşünüyorum.

serfiraz
08.08.2011, 01:15
Bu dua gizlimabetin en hit olmuş uygulaması sanırım:).1055 kişi okumuş tam.:)

Geberiyolog
08.08.2011, 05:25
Bende size tam bunu önerecektim :)

64 defa olması lazım ama 61 olarak deneyip sonuç alanlar var.

2 büyü uygulamasını bir arada yapmamanızda yarar var + olarak bu dua olarak verilsede bir büyü uygulamasıdır bilginiz olsun :)

Ne? Büyü mü? Hocam bunu kabe imamları sık sık namazlardan sonra ve her teravihten sonra okur. Büyüyle bir alaka kuramadım. Sonuçta İslamiyette büyü büyük günahlardan.

Bu arada bu duanın arap alfabesiyle yazılmışı var mı elinizde? Bu şekilde yanlış okuyoruz çünkü. Teşekkürler..

HELYUSA
08.08.2011, 08:12
Ne? Büyü mü? Hocam bunu kabe imamları sık sık namazlardan sonra ve her teravihten sonra okur. Büyüyle bir alaka kuramadım. Sonuçta İslamiyette büyü büyük günahlardan.

Bu arada bu duanın arap alfabesiyle yazılmışı var mı elinizde? Bu şekilde yanlış okuyoruz çünkü. Teşekkürler..

Sanırım benim durumum müsait değil,müsait olan bir kişiden alıntılayalım o zaman.

Burası hiç bir yere bağlı olmayan özel bir sitedir. Her inanca ve herkese saygı duyulur.
Bu dua Şamanizmden kalma bir duadır, islamiyete geçince pek çok eski dua gibi bu da islamiyete uyarlanmış ve biraz şekil değiştirmiştir. 3 gün 7şer kez okunması uygundur. Önemli olan çok iyi konsantre olup niyet etmek ve olacağına dair şüphesiz inanç duymaktır. Okurken sabah vaktinin enerjisinden yararlanmak ve yüksek sesle okuyacağınız kelimelerin titreşim gücünü birleştirebilmek esastır. Sevdiğinizin üzerinde büyü varsa o çözülmeden ve negatiflikler de temizlenmeden okunması fayda getirmez, bunu da bilin.

ve

Bir şeyin belirlenen adette ve belli kurala göre okunması çok bariz büyüdür. O yüzden herkes emin.

ve

m3l3s
08.08.2011, 18:28
Bu uygulamayı yapmaya başladıktan sonra kalbim sıkışmaya ve bir acı hissetmeye başladım.Eskidende uykusuzluk problemim vardı ama şuan daha çok acaba bununla bir ilgisi varmıdır? Böyle etkileri görülüyor mu?

wolf77
08.08.2011, 19:03
bu sahmeran duasi ile bir sey okudum internet de ilk gün okumadan önce am sadece ilk gün hacet namazi kilinir ve sadece ilk günde niyet edilirmis bunda bilginiz varmi??

darum
09.08.2011, 14:28
günde kaç kere okuyoruz ve hangi saatlerde okumak daha uygun oluyor?

Gölgemsin123
12.08.2011, 23:01
Bu Duayı 7 Gündür okuyorum ve hiç bi değişiklik yok ..bana ne sıkıntı verdi ne rüya gördüm nede karşı taraftan bi haber var ..yanlış bişeylermi yapıyorum acaba

djsabay
13.08.2011, 00:24
bu sahmeran duasi ile bir sey okudum internet de ilk gün okumadan önce am sadece ilk gün hacet namazi kilinir ve sadece ilk günde niyet edilirmis bunda bilginiz varmi??

Evet Aynı Soru

essanti
14.08.2011, 06:38
Yukarıda yazılan dua tılsım ve dualar kitaplarından mı alıntı yoksa normal herkesin okuyabileceği bir dua mı ? Buna benzer bir dua biliyorum.7 gün okunursa bereket,11 gün okunursa iş 21 okunursa kısmet getiriyordu.Ben 7 gün okudum .Beklediğim miktarın altında bir kazanç elde ettim.Tabii ki duaya bağlamadım.

kirlikedi
16.08.2011, 01:28
bu tarz duaları okurken çok fazla esniyorum ve gözlerim yaşarıyor. Nedeni konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Meruh99
16.08.2011, 11:15
Sahmeran Duasinin kisaltilmisi bu... Daha uzun bir dua bu aslinda!!
Dikkat edilmesi gereken seyler var hangi niyetle ve nicin okundugu gibi mesela....
Yilanlar icin deniliyor ya aslinda Sahmeran cinler aleminin yilanidir,, en büük basli yilandir... Okurken bile bir anda karsinizda bulabilirsiniz o bakimdan Dikkat edilmesi gerekir,,, O yüzden sahmeran askina denilir ki onun sevgisi icin aski icin okudugunuz dua dilek gerceklessin,,,

Bu arada bu duanin okunma zamani Ikindi vakti araya girdikten sonra okunur,,,,Simdilik aklima gelenler bildiklerim bunlar.....
Sevgilerle

Meruh99
16.08.2011, 12:05
@Sevgili kirli kedi, esnemek aslinda bir yandan iyi bir yandan da iyi olmayan bir isarettir diye belirtilir.
öncelikle sunu diyebilirim ki hapsirmak ALLAh tan esnemek seytandandir derler... Simdi sen dua ederken esniyorsun iste bu bos degilsin anlamina geliyor Seytan sana esneyerek yaklasmaya vesvese vermeye calisiyor... Asla yenilme...ne demisler bos eve hirsiz girmez sende dolusun .... :-) Seytan seni dua etmekten ali koymak istiyor.. Inadina kendini zorlamayacak sekilde duana devam, et..

Halk tabiriyle de derlerki sende nazar var.. Onu senin kendin tani koyman gerekir Dua okuduktan sonra kendinde gözle görülecek bir aktiflesme yorgunluk hissinin gidisi hafifleme gözlenilebiliyor mu hissediyormusun o zaman var denilebilir..Bu konu hakkinda da bir kac sey ilave etmek istiyorum...

Uyku, yorgunluk veya can sıkıntısı halinde, elde olmadan, ağzın kendiliğinden açılarak, uzunca bir nefes alıp verme hali. Bu hal bir bakıma, dalgınlık ve gaflet haline benzer. Bu ise, müslümana pek yakışır bir durum değildir. Bunun için Hz. Peygamber (s.a.s.) bu konuda şöyle buyurmuştur:

"Allah (c.c.), aksırmayı sever fakat esnemeyi sevmez. Bir kimse aksırıp "Elhamdülillâh" derse, bunu işiten müslümanların, "yerhamükellah " diye karşılık vermesi gerekir. Esneme ise, şeytandandır. Bunun için, esneme ihtiyacı duyan kişi mümkün olduğu kadar buna mani olsun. Çünkü biriniz esnediği zaman şeytan ona güler" (Buhâri, Edeb, 165, 166; Müslim, Zühd, 54; Tirmizî, Edeb, 1, 4; Nesaî, Cenâiz, 52).

Şeytanın gülmesinden maksat, esneyenin içine düştüğü, gaflet ve bitkinlik hali ile gülünç durumundan şeytanın hoşlanmasıdır. Zaten, inanan bir kişinin basına gelecek her kötülük şeytanı memnun eder ve onu güldürür. Şeytanı güldürmemek için kişinin, esneme belirtileri olunca; hareket ederek, elini yüzünü yıkayarak, abdest alarak, yorgunsa dinlenerek bu gaflet halinden kurtulmaya çalışması gerekir. Bütün bunlara rağmen esnemeden kurtulunamazsa, esneme halinde ağzın el veya başka bir şeyle kapatılması İslâmi edep gereğidir.

Sevgilerle
Selam ve Dua ile

kirlikedi
16.08.2011, 12:30
meruh99 çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

anktekinc
17.08.2011, 00:55
o kadar çok yorum okudum ki kafam karıştı. aşk için 3 gün boyunca 7 kere mi okunacak? günün hangi saatleri uygundur? yan etkisi varmı? tüm bunlarla birlikte en merak ettiğim şey niyetimizin bu uygulamalardan sonra gerçekleşeceği ile ilgili belirtiler nedir neler olabilir cevaplarsanız çok sevinirim.

cgdm89
17.08.2011, 14:47
benim bildiğim ikindi namazından sonra 2 rekat hacet namazı kılnır.dilek dilenir ve hiç ara vermeden 7 gün günde 7 defa bu dua okunur.ben namazı kılmadan başladım.2.günüm daha bir gelişme yok gelişme olursa haber vereceğim

anktekinc
17.08.2011, 17:26
bu şahmeran duasını niyet için okurken günün hangi saatlerinde okuyoruz.yen tesiri varmı? uygulayan birileri varmı?

şahmeran duasını uyguladınmı hiç. günün hangi saatlerinde okunması gerekir . hangi niyetlerde kaç gün günde kaç defa mesela . bir bilgin varmı acaba?

bu şahmeran duasını okumayı düşünüyorum. ancak bunun öncesinde bir çok dua okudum ve niyet ettim. aradan 1-2 gün geçti şimdi bu şahmeran duasını okusam olurmu niyet edip. bir de tek bir niyet için mi okunuyor 2 dilek mümkünmü.? detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim...

wolf77
17.08.2011, 19:11
ve burada sunu söylemek istiyorum, baska bir sitede sunu okudum sevgiliyi etkilemek veya svgi icin ilk günde hacet namazi kilip nixet edip 3 gün 61 kere okunurmus acaba bunu deneyenler varmi??

anktekinc
17.08.2011, 22:49
2 niyet varsa nasıl okunmalı 7 gece 7 kere 1 kereye mahsusmu? yoksa 2. niye için bu ilk 7 gün bittikten sonramı yapılmalı

bu şahmeran duası için kafama takılan şeyler var. örneğin 2 niyetin dileğin var. bu 2 niyet için tek sferde 7 gün 7 gece mi okuyacağız yoksa 3 gece 7 keremi okunması gerekir? 2 niyet içinde olabiliyormu . biri bittikten sonra diğerine mi başlanmalı yoksa. detaylı bir bilginiz varsa çok sevinirim.

origanum
17.08.2011, 23:07
ve burada sunu söylemek istiyorum, baska bir sitede sunu okudum sevgiliyi etkilemek veya svgi icin ilk günde hacet namazi kilip nixet edip 3 gün 61 kere okunurmus acaba bunu deneyenler varmi??

Namaz kılıp 3 sabah 61 kere olabileceği gibi 7 sabah 61 kere de yapılabilir. Kuvvetlendirici olur.

bu şahmeran duası için kafama takılan şeyler var. örneğin 2 niyetin dileğin var. bu 2 niyet için tek sferde 7 gün 7 gece mi okuyacağız yoksa 3 gece 7 keremi okunması gerekir? 2 niyet içinde olabiliyormu . biri bittikten sonra diğerine mi başlanmalı yoksa. detaylı bir bilginiz varsa çok sevinirim.

Asla 2 niyet olmaz. Birini yapın bekleyin olsun sonra 2. niyet için tekrar okuyun. 40 gün geçtiği halde olmadı ise de okuyabilirsiniz.
Okumalar baş sayfalarda hangi niyete kaç adet olacağı belirtildi zaten. Genel okumalar 7 sabah 7şer keredir. Diğerleri de yazıyor.

hasan06
18.08.2011, 15:50
tşk ederim bende tam bu cvbı merak ediyordum demek her bir duaya bir dilek

ShadowKissed
18.08.2011, 16:07
arkadaşlar tam olarak kaç gün ve günde kaç kez okumak gerek.. ve şu "şahmaran duasını okurken dikkat edilmesi gerekenler" diye bir konu var. ordakiler gerçek mi ? ve basında şahmaran aşkına demek gerekiyor mu? çünkü biz bunu sonuç olarak Allah'tan istiyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim =) ???

anktekinc
18.08.2011, 18:27
öncelikle bilgilerini paylaştığın için sonsuz teşekkürler. sanırım dün ilk uygulamaya yanlış başladım. 2. niyetim vardı demiştim. 2 sinide söyledim. bugün ne yapmalıyım ,baştan mı başlayım. bir de merak ettiğim bu 2 niyet birbirine paralel zamanlarda oluşmasını istediğim şeyler. ve ilk okumada bir enerji hissetmedim kendimde. önerilerin benim için kıymetli.
cevabını beklemekteyim.
sevgiler....

wolf77
18.08.2011, 20:12
ben bu uygulamayi dün aksam sat 8 e dogru basladim simdi her aksam devam okusam olurmu yoksa ir gün ara birakip sabahlari okumaya devam edeyimi??

saltanart
18.08.2011, 20:29
Kısmet açmak veya aşık olduğunuz kişinin sizi fark etmesi için bu duayı 21 gün boyunca ve günde 1 defa okuyun diyorlardı.

origanum
18.08.2011, 23:54
arkadaşlar tam olarak kaç gün ve günde kaç kez okumak gerek.. ve şu "şahmaran duasını okurken dikkat edilmesi gerekenler" diye bir konu var. ordakiler gerçek mi ? ve basında şahmaran aşkına demek gerekiyor mu? çünkü biz bunu sonuç olarak Allah'tan istiyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim =) ???

Okuma sayıları o kadar yazıyor bir zahmet okuyun. Söylemekten gına geldi.
O bölümde yazanlar neden yalan olsun ki, kimsenin millete yalan borcu yok, deneyimler paylaşılır. Allahtan istemiyorsunuz, büyü Allahtan istenir mi hiç, Allah yasakladığı şeyi verir mi bir düşünün azıcık. Orijinali şahmeran aşkına denmesidir ancak demeyebilirsiniz, size kalmış.
Büyücü olmayanların büyü yapmaya kalkışmasına karşıyım, şahsi fikrim.

öncelikle bilgilerini paylaştığın için sonsuz teşekkürler. sanırım dün ilk uygulamaya yanlış başladım. 2. niyetim vardı demiştim. 2 sinide söyledim. bugün ne yapmalıyım ,baştan mı başlayım. bir de merak ettiğim bu 2 niyet birbirine paralel zamanlarda oluşmasını istediğim şeyler. ve ilk okumada bir enerji hissetmedim kendimde. önerilerin benim için kıymetli.
cevabını beklemekteyim.
sevgiler....

Evet yanlış başlamışsınız. Yaptıklarımı iptal ediyorum diyeceksiniz. Ve yarın sabah önce bir niyetinizi seçip 7 gün 7 defa okuyun ve süreci bekleyin, sonra da 2. niyetiniz için uygulayın. Paralel zamanlarda olmasını istemeniz farketmez, zaten olması gereken zamanlarda olacaktır, tabi evren açısından bir sakıncası yoksa. Enerjiyi herkes hissetmeyebilir, illa hissedeceğim diye bir beklentiye girerseniz zaten algılarınız kapanabilir ve hissetmeyebilirsiniz. Bazıları hisseder. Hissetmemek olmayacağı anlamına gelmez.

ben bu uygulamayi dün aksam sat 8 e dogru basladim simdi her aksam devam okusam olurmu yoksa ir gün ara birakip sabahlari okumaya devam edeyimi??

Hergün aynı saatte okunmalıdır. Normalde sabah ezanından önce okunmalıdır. Ama böyle başladıysanız yarım bırakmayın devam edin.

Tecelligah
19.08.2011, 00:08
Dualar Hoş güzel de, sevgi sevgili boşmuş ya
ben bu siteye o iş için üye oldum sevdiğimi kendime çekiyim diye ama anladım ki boş siteden alıpta birşey uygulamadım da.
Yani Tarikat ehli bi abimize dert yandım çok seviyorum içim parçalanıyo dayanamıyorum vs. vs. oda bana sana söyleyeceklerimi yaparsan kökten çözüm bulursun dedi,
napacağımı sorunca da eve git abdestini alıp iki rekat namaz kıl sonrada uzan yatağa ve deki ALLAH ım ben bu kızı çok seviyorum o bana gelmeden de kendime nefes almayı haram kılıyorum ya bana gelecek ya nefes almıycam de ve nefesini tut, ne kadar çok sevdiğini sende anlayacaksın o zaman dedi
... beş altı saniyelik seviyormuşum :) yani gerçekten sadece heves ve arzudan iibarettir tabiki sevene dur denmez ama durması gerekir bence
bunların yerine ALLAH aşkına nasıl ulaşırım nasıl ALLAH a aşık olurum larla uğraşmak daha hoş olur bence

öbür türlü yar olmayan Yar`(a) lardan insan çok acı çekiyor

Hakkımızda hayırlısını versib ALLAH

anktekinc
19.08.2011, 00:20
origanium çok teşekkür ederim. sabırlı yanıtların için :-)

anktekinc
19.08.2011, 00:25
slm. şahmeran duasını gece mı okudunuz,sonuç almışssınız sanırım. ne kadar süreyle yani kaç gün günde kaç kaçkere okudunuz?

Gölgemsin123
19.08.2011, 00:26
ben baştan itibaren bütün cevapları okudum bayada bilgi sahibi oldum teşekkür ederim ..ben bu duayı yaklaşık 15 gündür okuyorum hiç bi gelişme olmadı dileğim konusunda..yanlız aynı saatlerde okunması gerekiyo demişiniz ben değişik saatlerde okudum bunun bi etkisi olmuş olabilirmi

origanum
19.08.2011, 01:48
ben baştan itibaren bütün cevapları okudum bayada bilgi sahibi oldum teşekkür ederim ..ben bu duayı yaklaşık 15 gündür okuyorum hiç bi gelişme olmadı dileğim konusunda..yanlız aynı saatlerde okunması gerekiyo demişiniz ben değişik saatlerde okudum bunun bi etkisi olmuş olabilirmi

Aynı saatlerde ve sabah ezanından önce okunur. Bu yüzden etki olmamış olma ihtimalinin yanısıra isteğiniz evren tarafından olumlu bulunmamış ve sizin hayrınıza olmayan birşey olduğu için de olmamış olabilir. Bunun dışında bir başka sebep de eğer sevdiğiniz biri için yaptı iseniz ve onun üzerinde büyü var ise çözülmeden uygulayınca da etki etmez.

darkrose34
19.08.2011, 11:05
ben şahmeran duasını okuyalı 19 gün oldu ilk önce niyetim olur gibi oldu ama şuan eski haline döndü 40 günün dolmasını beklemelimiyim yeniden başlamak için birde acaba olma olsalığı varmıdır ?

origanum
19.08.2011, 14:09
ben şahmeran duasını okuyalı 19 gün oldu ilk önce niyetim olur gibi oldu ama şuan eski haline döndü 40 günün dolmasını beklemelimiyim yeniden başlamak için birde acaba olma olsalığı varmıdır ?

Bekleyin, olur gibi olmaya başlayıp da eski haline dönmesi ilginç. İnanmadan mı yaptınız acaba. Çünkü bütün bu işlerde inanç çok önemlidir, en küçük şüphe ve güvensizlik olacak işin olmamasını sağlar. Çalışmanıza negatif enerji yüklemiş olabilirsiniz. 40. günde hala olmadı ise tamamen saf bir niyet ve kesin inançla tekrarlayabilirsiniz. Gene olmazsa bu yöntemi yapmayın, başka bir yol ile olması gerekiyor demektir.

darkrose34
19.08.2011, 14:20
hayır çokkk inanarak yaptım hatta olmaya başlaynca inancım çok daha arttı ama şuan durmuş bi şekilde peki şunun etkisi olmuş olabilirmi son gece okurken odamda yalnızdım ve erkek kardeşim bi kaç kez bölüp beni korkuttu yeniden başladım ama bundan dolayı bozulmuş olabilirmi ? verdiğiniz cevap içinde teşekkür ederim

origanum
19.08.2011, 15:08
hayır çokkk inanarak yaptım hatta olmaya başlaynca inancım çok daha arttı ama şuan durmuş bi şekilde peki şunun etkisi olmuş olabilirmi son gece okurken odamda yalnızdım ve erkek kardeşim bi kaç kez bölüp beni korkuttu yeniden başladım ama bundan dolayı bozulmuş olabilirmi ? verdiğiniz cevap içinde teşekkür ederim

Evet en küçük bir konsantrasyon bozukluğu işi bozabilir. Çalışmanıza inançla devam ederken bölünmeniz işleminize negatif bir enerji katmıştır. 40. günden sonra olmazsa iptal ediyorum deyip yeniden başlayın ama bu sefer sizi kesmeye bile gelseler konsantrasyonunuzu bozmayın. Nasıl namaz asla bozulmazsa, düşman silahla bile saldırsa bu işler de bu mantıkla yürür.

darkrose34
19.08.2011, 15:19
tamam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

seyyah16
19.08.2011, 16:31
Merhabalar foruma ilk defa mesaj atıyorum..Bu konuyla ilgili tüm mesajları okudum ve başka sitelerdede bu şahmeran duası ile ilgili araştırma yaptım.Başka bir sitede bu dua nın zikr olduğunu ve büyü olmadığını;İsm-i Azam duası olduğunu ve çok etkili olduğunu belirtmiş.Gerçek Şahmeran Duası denenin ise bundan farklı ve şahmeran denen varlıkla irtibata geçmek için olduğunu ve net ortamında bulunmadığı ve bulunmaması gerektiğinden bahsetmiş ve tehlikeli olduğundan bahsetmiş.
Bende duayı biraz inceledim büyü gibi görmedim pek.Tabi aslında burada bilgili olan bir arkadaşımız türkçe meailini yazsa çok makbule geçer.
Bunun yanında buradaki arkadaşlar tabiki bu işler üzerine baya bir vakit geçirmişlerdir,büyük ihtimal bizden çoğu konuda bu mevzular üzerine bilgi sahibidirler ancak Sayılar üzerinden büyü olma ihtimalinden bahsetmişlerki..İslam inancındada sayılar çoğu yerde kullanılır.Mesela mezarlıkta dua okurken 3 ihlas,1 fatiha mesela namaz vakitlerinden sonra toplamda 99 ve 33 lü zikrler vs.
Birde eğer büyü ise bu uygulama namazla büyü nasıl bağdaştırılıyor onu anlamadım:S
Lafım buraya uygulamayı yazanlara değil onlarda bi yerlerden almışlardır sonuçta ancak bu kısmı bana çok enteresan geldi.
Neyse burada işlenen konunun dua mı büyümü olduğunu tekrardan araştıracağım.

saltanart
19.08.2011, 17:23
ben farklı saatlerde günde 1 defa 21 gün okudum (öyle okunması gerektiği için) daha 1 hafta kala istediğim şey oldu.

origanum
19.08.2011, 18:01
Merhabalar foruma ilk defa mesaj atıyorum..Bu konuyla ilgili tüm mesajları okudum ve başka sitelerdede bu şahmeran duası ile ilgili araştırma yaptım.Başka bir sitede bu dua nın zikr olduğunu ve büyü olmadığını;İsm-i Azam duası olduğunu ve çok etkili olduğunu belirtmiş.Gerçek Şahmeran Duası denenin ise bundan farklı ve şahmeran denen varlıkla irtibata geçmek için olduğunu ve net ortamında bulunmadığı ve bulunmaması gerektiğinden bahsetmiş ve tehlikeli olduğundan bahsetmiş.
Bende duayı biraz inceledim büyü gibi görmedim pek.Tabi aslında burada bilgili olan bir arkadaşımız türkçe meailini yazsa çok makbule geçer.
Bunun yanında buradaki arkadaşlar tabiki bu işler üzerine baya bir vakit geçirmişlerdir,büyük ihtimal bizden çoğu konuda bu mevzular üzerine bilgi sahibidirler ancak Sayılar üzerinden büyü olma ihtimalinden bahsetmişlerki..İslam inancındada sayılar çoğu yerde kullanılır.Mesela mezarlıkta dua okurken 3 ihlas,1 fatiha mesela namaz vakitlerinden sonra toplamda 99 ve 33 lü zikrler vs.
Birde eğer büyü ise bu uygulama namazla büyü nasıl bağdaştırılıyor onu anlamadım:S
Lafım buraya uygulamayı yazanlara değil onlarda bi yerlerden almışlardır sonuçta ancak bu kısmı bana çok enteresan geldi.
Neyse burada işlenen konunun dua mı büyümü olduğunu tekrardan araştıracağım.

Farklı sitelerde değişik yazılar olabilir. İnternet ortamında herkes herşeyi yazıyor, kendi değer yargılarına göre de biçimlendirebiliyor. Ama asıl gerçek nedir ve bunu kabullenebilecek kişiler ortalıkta var mıdır, öncelikle bu idrak edilmeli. Bizim sitemizi iyice inceler iseniz bunun neden dua gibi gösterilmiş olduğunu açıklamış olduğumu görebilirsiniz. Ayrıca büyü uygulamalarında namaz veya başka dini unsurların kullanılması gerektiğini de.
Kişilerin bunu büyü değil de dua olarak kabul etmek istemeleri gerçeği ve tarihi değiştiremez:) Cehaletle yazılanlara güvenmek istemek de sadece psikolojik olarak kendini savunma mekanizmasıdır, değerlerinin alt üst olmasına karşı, herhangi bir manevi rahatsızlık duymalarına karşı bilinçaltının bir önlemidir.
Tüm majisyenler çömezlik dönemlerinde bu kadim bilgilerin detaylı olarak farkına varırlar.

origanum
19.08.2011, 18:17
ben farklı saatlerde günde 1 defa 21 gün okudum (öyle okunması gerektiği için) daha 1 hafta kala istediğim şey oldu.

Önemli olan işleme enerjiyi verebilmektir. Ama az verebilenler normalde kuralına uymak zorundadırlar ki başarmalarının önünde bir engel olmasın. Bu arada farklı bölgelerde ve farklı niyetlerde değişik uygulamalar yapılagelmiştir ve onların da titreşim seviyeleri bu şekilde artırılmış olduğu için yani yüzyıllardır devamlı bir şekilde yapıldığı için gerçeği kadar çalışmaktadırlar. Bu farklılıkların sebebi islamiyetin kabulüyle artık gizli olarak uygulanmaya başladığı için her grubun el altından aklında kaldığınca küçük değişikliklerle yapmış ve günümüze taşımış olmasındandır.

Gölgemsin123
25.08.2011, 00:22
Ben bu duayı hala okumaya devam ediyorum..Dileğim konusunda hala bi gelişme yok ..sevdiğim insanın uzakta olması etkiliyo olabilirmi..yaklaşık 20 gün oldu okumaya başlayalı ..başka bi yöntem önerirmisiniz yoksa bu duaya devam edeyimmi şimdiden tşk ederim

7362
26.08.2011, 17:26
peki bunu bayanlar özel günlerinde okuyabilirmi

selviler
26.08.2011, 19:32
Teşekkürler....

7362
26.08.2011, 21:35
üzüntüden kilo kaybettiğini yazmıs bazı arkadaslar , ben kilo kaybettim belki inanmazsınız ayrıldıgımız hafta sacımda beyazlar cıktı , saclarım döküldü bi kısım daha cok döküldü hatta ufak biyer kel oldu neredeyse.. hastaneye kaldırıldıklarımı hiç saymıyorum .. o kadar dua yı gezdim nedense bunu okumak geldi içimden hemde kadir gecesi diye fakat özel günlerde olmaz yazılmıs cok üzüldüm ..

AJA
27.08.2011, 01:09
üzüntüden kilo kaybettiğini yazmıs bazı arkadaslar , ben kilo kaybettim belki inanmazsınız ayrıldıgımız hafta sacımda beyazlar cıktı , saclarım döküldü bi kısım daha cok döküldü hatta ufak biyer kel oldu neredeyse.. hastaneye kaldırıldıklarımı hiç saymıyorum .. o kadar dua yı gezdim nedense bunu okumak geldi içimden hemde kadir gecesi diye fakat özel günlerde olmaz yazılmıs cok üzüldüm ..

Tuhafıma gitti emin de degilim ama Kadir gecesinde büyü yapıImaz sanırım :oops:
Yanılıyormuyumm emin degilim ama bana ters geldi bu durum.Bilen varmı bunu arkadaşlar ?

7362
27.08.2011, 10:10
Tuhafıma gitti emin de degilim ama Kadir gecesinde büyü yapıImaz sanırım :oops:
Yanılıyormuyumm emin degilim ama bana ters geldi bu durum.Bilen varmı bunu arkadaşlar ?

böyle düşünmekte haklısınız fakat nasıl namazdan sonra okununca daha etkili olacağı söyleniyorsa benzer bir durum olarak düşündüm ..

şeniz123
30.08.2011, 03:34
Ben sevgilim dönsün diye yapmak istiyorum günde kaç kere? Ve kaç gece okumama gerekir. Ve bu dua gece 00:00'dan sonra okunuyorsa, ben yatsıdan sonra 1 El vedüd,21 tane de Ya vedüd duası okuyacağım. Bir zararı olur mu acaba? Ve sonuc alır mıyım bu durumda. Sevgilim için okursam yani.

turaniaa
02.09.2011, 01:29
Duayı ezberlemek gerekiyor mu?